Ještě trochu

sobota 7. ledna 2017
Je to stejné jako každý rok. S vánoční výzdobou se těžko loučím. Stromeček už nemáme, ale kdybych zítra neodjížděla do Prahy a nebála se, že než se vrátím, smrk se celý osype do koberce, určitě bychom stromek ještě měli. V tom jsme já i T. za jedno. Jsme vánoční typy.

Zbytek výzdoby doma ještě máme a já jí neříkám vánoční, ale zimní! A zima je do února.Ozdobu s korálků mi vyrobila sestra a papírovou Adélka, královna origami.6 komentářů

 1. Ty zelené ozdoby jsou nádherné. Já letos stromek odstrojila už 1. ledna, ale 'zimní' výzdoba u nás bude taky až do února. Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju mockrát, Jani, jsou z Nordic Day od House Doctor. Kupovala jsem je předloni, tři, a loni jsem ještě dokupovala. Jsou neuvěřitelně těžké. Je to pořádné sklo a už mi a párkrát něktěrá spadla a pořád dobrý. :)

   Mějte se hezky,
   Olív

   Vymazat
 2. Dobrý den , Olívko, chci psát úplně stejný dopis,jako přede mnou paní Jana. I mně se moc líbí ty skleněné bílé a zelené ozdoby. Moc hezké. A zimní výzdoba opravdu může být až do jara. Hezké jsou stále malé stromečky - nálety ve skleněných nádobách. Mějte se hezky v Praze, jen co počasí dovolí, taky se chystáme do Ikea. Poslední návštěva byla začátkem prosince. A to už je přeci jen doba. Hezké dny Vám přeji. S pozdravem Mili.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Mili (krásné oslovení vzniká s vašim jménem :),

   mockrát děkuji za povzbuzení! Budu ji mít až do jara, protože jsem si ji letos moc neužila. Nálety jsou super!

   Já jsem v IKEA denně (u pokladny skoro taky) a pořád toho nemám dost, já vám rozumím.

   Krásné dny a těším se na vaše návštěvy tady na blogu.

   Olív

   Vymazat
 3. Ať je Ti v Praze blaze, Olívko!
  Je hezké, že ignorujete takové to pošahané zdobení na 14 dní a necháváte si to do jara. To se mi líbí!

  OdpovědětVymazat
 4. Ja sa pridávam ku všetkému napisanému a teším sa:-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT