Připíjím lidem, co umí snít!

neděle 15. ledna 2017
La La Land.

Nejsem fanynka muzikálových filmů, ale romantika na mě funguje skvěle a navíc čí fanynka jsem, tak to je Emma Stone a Ryan Gosling. A proč vidět tento film? Protože je krásné, když se tančí, protože jazz, protože je fajn, když kluci nosí oblek, dobře střiženou košili a k ní kravatu (hlavně, když se kluci umí podívat jako RG! do sedačky vás to zapíchne jako motýla do sbírky) a holky šaty (Emma v těch zelených!)! A hlavně hudba, hudba ve filmu je krásná. Veliký bonus, John Legend. A není to klasický slaďák. Jestli půjdete do kina, vzpomeňte si na mě, až zazní písnička, jejíž součástí je věta, která je milým nadpisem dnešního příspěvku.
Děkuji úžasným lidem, Tince, Filipovi, Kláře a Zdeničce za víkend, co neměl chybu. A taky sobě, že umím být sama a udělat si hezké dopoledne! :)

2 komentáře

 1. Děkuji za větu:
  (do sedačky vás to zapíchne jako motýla do sbírky)
  Jiřina
  trvalkadahlia.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Tak Olivko, jsem filmový fanda od malička a minulý týden jsem Laland viděla v kině a zklamal mě. Výborná byla fakt Emma, ale jinak poněkud zdlouhavé. Líbila se mi ta závěrečná reminiscence co by bylo, kdyby bylo všechno jinak, ale jinak vcelku za mě nic moc. Jsou lepší taneční a hudební a romantické filmy.
  Takže tak.
  hezký večer všem :)
  Katka z Km.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT