Tvůrčí chaos

středa 11. ledna 2017
Tak zní poetické pojmenování nepořádku. Tvůrčí chaos se u nás doma vystytuje téměř nepřetržitě. Upřímně se však těším na dobu, kdy budu mít pro své bordelaření vyhrazenou místnost a skrvny od barev se přesunou z konferečního stolku v obývacím pokoji do mého "ateliéru", tam pokřtím i podlahu.


Pokud jste z těch, které pohled na štětce, barvy, špachtle a jiné tvůrčí pomůcky těší, vřele doporučuji vozík Råskog. Mám ho v šedém provedení a jsem nadšená. Chvíli mi dělal společnost v kuchyni a sloužil tam jako pojizdná knihovna, byla v něm má sbírka kuchařských knih. Líbí se mi věci, pro které mám hned několik využití a tak se mi vždycky hodí.
10 komentářů

 1. Vozík Raskog mám! Na sítotiskové nářadí, chichi...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Baví mě na něm, jak snadno si ho přisunu tam, kde ho zrovna potřebuju. Praktický a skvělá manipulace. :) Chtěla bych taky tak poetické využití jako máš ty!

   Vymazat
  2. Hlavně bychom měly zajít na víno zase... To bylo tak bezva... :)

   Vymazat
 2. Máme dva:-)
  Jeden je šicí, so šijacím strojom, niťami, antracit.
  Druhý, Milov bordelček, tyrkys.

  OdpovědětVymazat
 3. A mě se tenhle stoleček vůbec nelíbí :(:(. Fakt ne a nevím proč.
  Pardon
  Katka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není se vůbec za co omlouvat, Katko. :) Ještě před půl rokem jsem na něj měla naprosto stejný názor. ;) Hezký večer.

   Vymazat
 4. Tak o tom vozíku sním už strašně dlouho, vždycky, když jsme v ikea tak po něm pokukuji. Jen vždy si řeknu, že jsou v rámci rodinného rozpočtu důležitější věci :(. Barvy, štěce, nůžky, pásky, podložky a jim podobné na to naše tvoření s dětmi i bez nich...

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT