Vetešník obecný

čtvrtek 2. února 2017
Tak bych se mohla jmenovat, klíďo píďo. Proto se mi tuze zamlouvá tento interiér. Když je základ bílá klasika, se zbytkem se můžete vydovádět. Vynikne tak rozmanitost barev a tvarů. Mám to tak ráda. Obrazy, ty "opravdové", malované, žádné plakáty, ty mi začaly přinášet neskutečný klid a těšivý pocit na duši. To od návštěvy všech možných pražských galerií. Samozřejmě ne každý obraz na mě působí tak blahodárně, ale je jich spousta, co mají tu sílu.
5 komentářů

 1. Z té kuchyně jsem byla už před lety nadšená v Marianne Bydlení .Celý byt je úžasný :-)))

  OdpovědětVymazat
 2. má to duši :) za mě nejvíc ty police v kuchyni, pastva pro oči :)

  OdpovědětVymazat
 3. Úžasné, úžasné. Zjistila jsem, že skandinávská barevná prostota není pro mne. potřebuji bílé zdi, dřevo a k tomu barevné doplňky. S obrazy to mám stejně. Nejlepší je to francouzské okno, ach. A police v kuchyni též, jen přemýšlím, jak to dělají, že nemají vše hned zaprášené, já bych to u nás musela co dva týdny vyndat a zbavit prachu, nebo všechno umývat před použitím, abych někomu nenalila čaj do zaprášeného hrnku...
  Hezký den, Lea

  OdpovědětVymazat
 4. Na to, že je tam všetko možné a nemožné tak to vyzerá čisto a vzdušne, pravdepodobne je to otvorenými miestnosťami a bielym základom. Určite majú upratovačku, takže prach neriešim a kochám sa a sama sa pýtam, čo by som si z tade odniesla keby mi povedali zober si čo chceš. Došla som jedine k husi-črepníku z prvej fotky a chcela by som ten vzdušný priestor s obrovskými oknami.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT