Do skla

pondělí 26. června 2017
Že jsou květiny a rostliny ta nejkrásnější dekorace není žádný převratný objev. Na mě už to zase přišlo a opět se potýkám se svou každoroční posedlostí "prozelenit" naše bydlení do posledního možného místa. Nebyl by to problém, když by neexistoval konec léta, kdy musím umístit květiny a sukulenty, které od jara do podzimu obývají náš balkón. Na to ale teď, jako vlastně každý rok, vůbec nemyslím a řádím.
Mám pro vás několik inspiračních fotek, jak různě využít skleněné láhve, dózy, vázy a rámy... Protože co pro mě objev je, jak pěkně může pokojová rostlina vypadat ve skle, a že vlastně vůbec neruší, když přiznáte "plesnivý" květináč. Když nechcete kupovat nové vázy, nemusíte, klidně využijte toho, co už máte doma. Jako malý "skleník" nebo aerárium opravdu poslouží obyčejná zavařovací dóza třeba z právě dojedeného džemu. Já například usyslím každou pěknou skleničku z vyhořelé svíčky a teď má pro ni konečně využití. Už si nemusím lámat hlavu nad tím, kde seženu pěkný a originální obal pro své kaktusy. Miluju levná a přitom plně funkční řešení.


Mojí největší vášní jsou teď závěsná aerária s tilandsiemi a taky vázičky, které můžete vidět na první fotce. Aerária i vázy společně tvoří povedenou kombinaci a já tak využívám poslední volné místo a to je ve vzduchu! .)) 


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT