Offline

pondělí 3. července 2017
Offouklo mě, proto offline. Dřív jsem opravdu nerozuměla větě "vadí mi průvan". Do chvíle, než se mi zablokovala krční páteř. To jsme tak vyrazili z práce na společný výlet, bylo horko, auto nemělo klimatizaci... No a? Stáhneme všechna okna. Výsledek byl, že se má hlava otáčela den ode dne hůř a hůř, až jsem se nakonec musela otáčet celá. Výlet za Myynou ale nesměl být ohrožen, protože jsem se na víkend s ní neskutečně těšila. Letní kino v Karlíně však mému krku zasadilo poslední ránu a v práci už jsem byla téměř nepoužitelná. Rozumějte, mé ložnicové oddělení si zaslouží tu nejlepší péči a ne mrzáka co nezastrčí prostěradlo. Skončila jsem s "límcem" a tak jsem využila volných dní, naordinovala si jen klid a knihy a odbourala sezení u počítače, které mi dělalo největší problém. Ano, ano, ta milá osoba, která mi tady na blogu k narozeninovému příspěvku napsala, že jsem stará prézla měla pravda. Olív, bacha na průvan!

zdroj


Teď však pro vás dopíšu příspěvek za každý den. Krásné prázdniny!

1 komentář

  1. Jejej Olivko a já si říkala,že se určitě něco stalo, že nejsou žádné příspěvky.Tak buďme rádi,že to " jenom " krční páteř.
    Opatruj se a bacha na průvan a blbé lidi co si nevidí do úst. Taky jsem jich v poslední době potkala víc než je mi libo.
    Hezké letní dny všem :)
    Katka z Km

    OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT