Veltlin

úterý 4. července 2017
Veltlin je 'nenápadný' vinný bar, kam mě vzala Myyna. My dvě a dobré víno jsme totiž parta. Byla sobota a my se rozhodly trávit odpoledne v Karlíně. Úžasná část Prahy, tak tichá a klidná. Právě proto přišla vhod po ranní Náplavce, u které se ruch a neklid předpokládá a proto se tam chodí, protože klidnou Náplavku by si snad člověk ani neužil. Trhy jsou trhy a má to tam hučet.

Zpět do Karlína. Abych mu nekřivdila, není tam mrtvo. I Veltlin se jevil jako podnik, o kterém se neví a pravdou je, že na víno jsme přišly první. Než jsme se zvedly k odchodu, nebylo v baru k hnutí a na ulici to vypadalo podobně. Žije to tam! Dobrá vína na krásném místě!

Na desátou jsme plánovali navštívit promítání Indiánského léta v letním kině v bývalých kasárnách a tak byl Veltlin příjemným předkrmem kulturního večera, na kterém jsme si pochutnávali společně s Bárou a Myyny Martinem. Bylo mi s váma bezvadně! <3PS: Je legrační pocit vidět film, který jsem prvně viděla ve 14 a vidět ho po jednadvaceti letech. Je šílené říkat, že ho vidím po jednadvaceti letech (bodejť bych nebyla háklivá na průvan)!!!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT