Větrák

pondělí 17. července 2017
Můj větrák z blešího trhu. Já ho tam nemohla nechat. Není funkční, ale je krásný...a to stačí. To je můj problém. Design je pro mě často důležitější než funkce. Ale Tom ho možná dokáže uvést do provozu. Slepička je rovněž úlovek z toho samého místa. Do sbírky. Ještě jsem ukořistila dva kohouty. ;)

Dřív jsem červenou neměla ráda. Byla pro mě stejně hrozná jako třeba oranžová (ta zůstává). Teď mě červená baví a v kombinaci s černobílou obzvlášť. V poslední době se mi stalo, že při návštěvách mých kamarádek měly všechny ve svých bytech červené židle, jídelní, pracovní, antik kousky, IKEA kousky. Dvě z nich mi dovolily udělat z jejich bydlení malou reportáž na blog. Těším se moc, už brzy. :)

 

4 komentáře

 1. Je to môj sen!
  Alena V.

  OdpovědětVymazat
 2. Oliv,tak ten větrák je super. Slípka taky není špatná leč já jsem po mnoha letech začla tyto"drobnosti" už odstraňovat neb už nebylo u nás k hnutí.
  Tak pa :)
  katka z Km

  OdpovědětVymazat
 3. Tak ten teda je! A naprosto chapu tu uchylku typu design vitezi nad funkci, neb mam stejnou :-D Jeden nas pedagog na fakulte s oblibou rikaval 'nevadi, ze do toho chcije, hlavne, ze je to architektura!' Tak to ted casto pouzivam jako odpoved manzelovi, kdykoli se oskliba nad nejakym mym novym kouskem ;-) :-D...

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT