Nejsou!

sobota 26. srpna 2017
Ne, to nejsou vůbec žádná vánoční světýlka. Jsou to světýlka celoroční a když se dají do vázo-dózy vznikne originální svítidlo. Večer už se stmívá, tak jsem zatoužila po rozsvěcení malých lampiček, které sbírám, zapalování svíček a svícení pomocí světelných řetězů. Ty mám moc ráda pro jejich milióvá využití.


6 komentářů

 1. Áno, naposledy som v Ikea obdivovala aj tieto, aj tie veľké žiarovky na kábloch, prevedenie kov...

  OdpovědětVymazat
 2. nutně potřebuju toho koníka, nejlépe dva, bude ještě v nabídce?
  díky, Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koník skončil, ale jestli se objeví, dám to na blog, slibuju! :)

   Vymazat
  2. Jani, dnes v IKEA Brno v oddělení zlevněného zboží měli několik Dala Horse koní! Pozor - barva světle modrá s malůvkou. Bohužel jsem je taky v IKEA propásla a to jsem zaměstnanec! Ostuda. Teď je sháním neúspěšně na netu a narazila jsem na tento úžasný blog.
   Olivko, díky, sedím už 2-3 hodinky a nemůžu se odtrhnout od čtení. Prší a pod střešním oknem se svíčkami kolem je to paráda. Přeji ti hodně zrealizované inspirace pro tvůj blog - a to zcela sobecky a zištně. Lenka Š.

   Vymazat
 3. tieto svetielka sú must to have! sú skvelé v tom že sa dajú skombinovať na tisíc spôsobov a ja milujem sezónne zmeny. minulý rok ich mávali za skvelú cenu v sieti Lidl, tuším som z nich vykúpila celú várku a vyrábala som náladové jesenné osvetlenie :) https://www.sashe.sk/Floreza/detail/carovne-jesenne-lamipiony

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT