Vyvolej.to 2

středa 9. srpna 2017
Chystám se udělat krásné album s fotkama z letošních dovolených...a taky dodělat alba s fotkama z let předchozích. Chci, aby to bylo jiné, hravé, naše... Fotky si dokážu prohlížet do nekonečna a tak si chci s alby vyhrát. Žádné pořádné nemůžu najít, buď mi nevyhovuje formát nebo cena. Nejspíš si nakonec nějaké vyrobím. Fotografie jsem chtěla různých formátů, malé, velké, "polaroidové" s bílým proužkem pro možnost malého popisku. To, jak moc jsem chtěla fotkama listovat jen dokazuje rychlost, s jakou jsem je nechala udělat. Většinu jich "suším" v počítači roky. Fotit na film byla pro lidi s mojí povahou lepší varianta. Nedočkavá jsem po dovolené okamžitě mazala k fotografovi a nemohla se dočkat až si prohlédnu, co jsem vyfotila. Zasunout kartu do laptopu ubírá těšení a taky ho umí na měsíce odložit. Výsledek vidím hned a nic mě nenutí proměnit zachycené okamžiky do papírové podoby.

Zpět k tématu. S důvěrou a radostí jsem se opět rozhodla pro Vyvolej.to. Já se tak těšila na balíček. Po předchozí zkušenosti už jsem věděla, že budu nadšená. Dnes přišel a já jsme jako u vytržení. Obal dělá výrobek a prodává. Milý přístup a vstřícnost prodává. Toto je víc než polovina úspěchu ať už je to kavárna nebo obchod. Kvalitní služby, originalita, rychlost, proč se nevracet? Fotky vyjdou trošku dráž než v klasických fotolabech, ale poměr cena, kvalita a celkový dojem se srovnat nedá. Ráda si za takový výsledek zaplatím. Tato vymazlenost mi zato opravdu stojí.

Vyvoláváte fotky nebo stejně jako já plníte složky a říkáte si snad jednou? 11 komentářů

 1. Ach Bože - s alby, ne albumy. Čeština není tvoje silná stránka, co?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemyslím, že by to se mnou bylo až tak hrozné. U tohoto slova jsem si opravdu nebyla jistá a raději se koukla do pravidel, tak nevím...

   http://www.pravidla.cz/hledej/?qr=album

   Vymazat
 2. Jani, nie si v tom sama, tiež fotky strkám do zložiek v počítači a nevyvolávam.Andrea

  OdpovědětVymazat
 3. Vyzerá to báječne!
  Ja ukladám v podkroví a asi rozoberiem socialistické albumy a dám do vojenskej truhly, do ktorej sme sa konečne, a nielen do nej, pustili:-)
  pa:-)

  OdpovědětVymazat
 4. Naposledy u Vyvolej.to a byla jsem také moc nadšená.. ;-) Rychlost, vše krásně zabalené a neměli problém s doručením do Rakouska. Vřele doporučuji. Hezký večer, Oliv.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, Lado, naprosto s tebou souhlasím. Krásné léto! :)

   Vymazat
 5. Mám moc ráda Tvůj blog, ale vyvolej.to je zatím ta nejlepší věc, jakou jsem díky němu objevila. Jejich polaroidové formáty používám jako vizitky a už několikrát jsem pár fotek vyvolaných u nich použila na výstavě jako doplněk k větším formátům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za milý komentář, udělala jsi mi velikou radost!

   Vymazat
 6. A mimochodem Olivko, viděla jsi toto? :) Janka
  https://vimeo.com/226379658

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT