Logr Cafe

pondělí 27. listopadu 2017
Kdo z vás by se někdy vyskytoval, v případě, že zde nebydlí, na Opavsku, Ostravsku, Hlučínsku přináším tip na milou, klidnou a tak trochu zastrčenou kavárnu na hlučínském zámku. Jmenuje se Logr Cafe a já ji poznala díky kamarádce Markétě. Nechci Hlučín nijak shazovat, protože ho mám jako město moc ráda. Má pro mě kouzlo a vždycky mít bude, z takových sentimentálních důvodů - bydleli jsme tam s Tomem, když jsme spolu začali před devíti lety chodit, tam jsme měli první randíčka a první společné procházky. No, jak to říct, Hlučín je město malé a tak trochu "mrtvé" (stejně jako Karviná, nechápu proč, lidí tu bydlí dost) a proto je pro mě tato kavárna překvapením a podnik tohoto typu bych právě tady nečekala. Víc kaváren, všude, ať máme kam chodit na dobrou kávu a něco k ní. Přeji Logru hodně štěstí a spoustu spokojených zákazníků. Já jsem. Vždycky se celá tetelím blahem, když narazím na příjemné místo, kam se budu ráda vracet.


Interiér:

Personál: ❤ 

Baví mě interiér, chutná mi jejich káva a obsluha je více než milá. Skvělým doplňkem zážitku z kavárny je výstava Anny Hrbáčové. Moc fajn nápad zařídit galerii přímo v kavárně. 
2 komentáře

 1. Děkuji za tip, je to krása....až pojedu za kamarádkou do Kravař, mohly bychom se tam podívat, na Severní Moravě už mám podobných zajímavých tipů několik, těším se.
  Na kafíčko nejraději s kamarádkou....
  Jiřina
  trvalkadahlia.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrý večer. Ano Logr Cafe je ÚŽASNÁ kavárna. Já už sice mnoho let v Hlučíně nebydlím, ale vždy když tam zajedeme, nebo projíždíme, jdeme na kávu právě do Logr Cafe. Objevili jsme ji s manželem v březnu na naší soukromé oslavě 29. výročí svatby, kterou jsme měli právě v Hlučíně.
  Daniela

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT