Meat Design Ostrava

sobota 25. listopadu 2017
Ještě máte šanci, až do zítřka! :) Meat Design Ostrava je letos mimořádně vyvedený. Já vím, já to říkám každý rok. Včera jsme byli s lidma z práce a náramně jsme si to užili. Nakoupili jsme, poslechli si přednášky...páni, já byla ve svém živlu. Jsem z toho nabitá ještě dnes a fičím si jako zajíček Duracell. Miluju akce tohoto typu, nabíjí mě energie lidí s talentem, nabíjí mě lidi, kteří mi mají co říct a co předat, ti, kteří mě motivují... Povídání Lucie Koldové mě vystřelilo do vesmíru a jestli jsem do teď byla její největší na světě fanynka, tak teď jsem stonásobně tolik. Tak velký dojem na mě udělala. Díky, díky všem, kteří se starají o to, že Meat Design JE!!!

Barunko a Tobě děkuji za úžasnou společnost a srandu, kterou jsme si užily! :-*


2 komentáře

  1. Já byla s holkama v sobotu a užila jsem si povídaní od Plecháče, je to strašněj sympoš.) A nemám z MD ani jednu fotku, což je znamení, že to bylo fakt božííí!

    OdpovědětVymazat
  2. Letos jsem byla poprvé a určitě ne naposledy. Je to super akce a jsem moc ráda, že jsem se o ní dozvěděla a hlavně se zúčastnila. A příště už budu také chytřejší - když se mi něco líbí, tak si to koupím hned a nebudu to odkládat jen kvůli tomu, že se mi s tím nebude chtít celý den tahat :D

    OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT