Oslavte to...

neděle 31. prosince 2017
...stejně jako každý jiný den v roce, protože je to den, jako každý jiný v roce, jen se prý víc jí. My se stejně, jako už několik let zpátky, rozhodli normálně navečeřet a ty blbosti, kterýma jsme se dřív cpali až do rána, aby nám bylo špatně a hrozně zle se nám pak vstávalo, nenakoupíme a peníze dáme útulku.

Dnes je tedy obyčejně neobyčejný den, ale jak už je taková moje tradice, stejně jako v den mých narozenin, maličko hodnotím a vzpomínám. A že mám na co. Tento rok pro mě byl nejzajímavější za celý můj život nejvíc. Hodně se toho stalo, hodně toho skončilo, aby nové mohlo začít (taky Paříž se nekoná, ale asi to tak mělo být a nebudu kvůli tomu smutná, už.). Hodně jsem cestovala a užívala si každý každičký den. Tento rok byl nejkrásnější v tom, s jakými lidmi (a zvířaty - a nebyli to jen psi a kočky :D :D :D) jsem ho mohla prožít. Děkuji vám z celého srdce a vy všichni víte, koho myslím, vy moje pilíře a podpory největší, protože vám za to děkuju během celého roku. Děkuju, že vás všechny mám! Bez vás by mě to ani trochu nebavilo, bez vás by to vůbec nemělo cenu. On si pak člověk uvědomí, pro koho ten život tady vlastně žije. Tento rok mě změnil a dost jsem prozřela, ale růžové brýle se nikomu nepovedlo mi z nosu sundat. Není každý den posvícení, ale hlavní je se z toho nezbláznit. Naučila jsem se nezabývat věcmi, které nedokážu změnit ani ovlivnit a v žádném případě tomu neobětovat zdraví a dobrou náladu. Potvrdilo se mi, že lež má krátké nohy a že pravda, ať bolí sebevíc, je vždycky lepší než život v bludu. Žít a nechat žít je moje motto! :)

Děkuji vám, moji nejmilejší čtenáři, za vaše komentáře a podporu a návštěvy a společnost. Je mi s vámi opravdu moc hezky.

Krásného 31.!

12 komentářů

 1. Janinka moja, prajem Ti zo srdca všetko dobré do nového roku, veľa všetkého, čo potrebuješ ku každučičkému dňu, zdravie, lásku, zvieratká okolo seba a dobrých ľudí. Andrea

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Andrejko, i ja tobě přeji hodně lásky, čas strávený s rodinou a radostný každý den. 🖤 Děkuji za všechno!

   Vymazat
 2. Olivka, práve som Ti išla napísať pekné prianie:-)
  Ďakujem ja za toto Tvoje napísané a zo srdca prajem:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alenko, přeji tobě a tvé rodině hodně hodně zdraví, lásky, trpělivosti a spoustu krásných společných dnů! <3

   Vymazat
 3. Milá Olívko, taky Vám z celého srdce přeji krásný nový rok 2018. Aby byl pro Vás úspěšný jak po osobní stránce, tak i pracovní. A těším se na každodenní návštěvu na Vašem blogu v roce 2018. Mějte se moc hezky . Miluše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Miluško, děkuji za přízeň, za podporu, za milé komentáře, za radost... :)Krásný nový rok. <3

   Vymazat
 4. Do Nového roku přeji vykročit tou pravou, pravou nohou a k tomu hodně zdraví a spokojenost. Mám ráda Tvůj blog. Šá

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za krásné přání, milá Šá, hodně hodně radosti, štěstí a lásky v novém roce přeji a těším se na další setkání tady na blogu. :) <3

   Vymazat
 5. Krasny rok 2018, pokud mozno bezbolestny - jak po te fyzicke, tak i psychicke strance. M.

  OdpovědětVymazat
 6. Milá Olivko, děkuji za Tvůj blog,který čtu denně,přeji plno dalších nápadů a inspirace a do dalšího roku hooooodně zdraví,klid,pohodu a něco malého, voňavého,prostě zhmotněnou lásku na celý život!
  Katka

  OdpovědětVymazat
 7. Olivko, pohodový rok 2018. Alča

  OdpovědětVymazat
 8. To je tak krásně napsané,já to mám také tak,přeji vše nej nej a děkuji,dae

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT