Máme se

čtvrtek 18. ledna 2018
Mám tento můj výhled z postele moc ráda. Pohled na rostliny mě uklidňuje, stejně tak, jako jejich pěstování a péče o ně. Myslím, že si dodáváme energii a prospíváme navzájem. Těší mě zelené království, zvlášť v zimě, kdy chybí zahrádka a pohled z okna bývá občas trošku smutný.
4 komentáře

 1. Milá Olívko,
  jak dlouho máš Sophoru? A jak s ní naložit přes zimu?
  Jedna mi právě přes zimu zašla a na novou si netroufám, abych ji zase nezahubila.
  Mávám. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Marti, Sophoru mám dlouho, jen loni mi ji napadly puklice a tak jsem ji musela celou ostříhat. Z tak drobných lístečků nešly odstranit. Kmínek zůstal centimetr nad zeminou, toto je z ní tedy po roce. Přijde mi jako velmi nenáročná na pěstování. Jen zalévám a mám ji u okna. Nenapadlo ti ji něco? Určitě jsi ji nezahubila. :))

   Mávám :-*

   Vymazat
 2. Olívko, moc hezké. Máte to pomalu jako u Igora Josifa, kterého obě sledujeme. A stále listuji v nádherné knize Urban Jungle, kterou jste doporučovala. I já mám ráda květiny a v současné době se raduji , jak mám na balkoně v truhlíkách a v květináčích pučící tulipány a narcisy. Mějte se krásně. Miluše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé, Miluško, to mám velkou radost, že se vám kniha líbí. Já v ní listuji pořád dokola a ještě se mi neokoukala. Zdravím vás i vaše jarní truhlíky! :) Pěstování třikrát hurá.

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT