Skřín na poklady

pondělí 29. ledna 2018
Výhoda plovoucí podlahy je ta, že šoupáním po ní přestěhujete i dvou set kilovou almaru jako nic. Pravda, byly okamžiky, kdy almara stála a ani se nehla, zato já klouzala, rukama zapřená, nohy odjížděly na druhou stranu pokoje (ještě, že máme tak malou ložnici a nemám moc kam odjet). Prosklenou skříň na knížky a jiné poklady jsem přešoupla na stěnu vedle okna. Pokoj se opticky rozšířil.

Když jsem popisovala svůj počin mámě, říkala, že pan Horníček ve své knížce psal o nadšení své manželky stěhovat nábytek a každý návrat domů pro něj znamenal návrat do jiného "domů", než ze kterého ten den vyrazil. Myslím, že Tom se občas cítí stejně.

10 komentářů

 1. To je nádherná almara... <3

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj, mám stejnou úchylku.Můj muž to bytostně nesnáší a těžko si zvyká. Stačí mu ,když otočím stůl.Tváří se ,jako kdyby se blížil konec světa.Krásná skříň na poklady -věřím,že ses nadřela vypadá bytelně.Vidím, že bych si u tebe početla- zajímavé tituly se skví za sklem . měj krásný den Hanka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám změnu ráda a myslím, že ji potřebuji, proto to všechno tropím. :) Knížky jsou vášeň a sestra v knihkupectví tomu jen nahrává! :)) Krásný den, Hani. ♥

   Vymazat
 3. Dobrý den, Olívko. Z každého kousku vyzařuje útulnost . Máte to moc hezké. Miluše

  OdpovědětVymazat
 4. Muži nenávidia keď sa niečo prerába, presťahuje, premaľuje. Keď manžel nie je doma, tak vtedy robím zmeny a nadávam na seba, niekto je na výlete a ja tu driem ako hlúpa. Potom si ťažko zvyká, ale hlavne je, že si nakoniec zvykne :-). Tvoja zbierka keramických psíkov sa rozrastá, už 2 roky mám zálusk na bieleho vlčiaka, ale je veľmi drahý, chodím sa na neho sem tam pozrieť, či to nakoniec niekto nekúpil, alebo či cena nešla dole, .... Krásny deň prajem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krásný den :), Tom je s tím celkem v pohodě, tuto změnu ani nezaznamenal, až jsem se cítila dotčeně! :D :D :D Nevadí mu předělávky, hlavně, když se na nich nemusí podílet.

   Sbírka se rozrůstá, nejen psů, ale taky zajíců, králíků, jelenů, ptáků.... ;))) Obhajuji to tím, že jsou to suvenýry z cest a každý je nějaká vzpomínka. :)

   Vymazat
 5. Oli, mám to stejně. Miluji přestavování nábytku :-) ♥ Máš to hezké!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je totiž nejjednodušší změna a zadarmo! :D Děkuju! ♥

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT