Vyšito

úterý 27. února 2018
Prokletí znamení blíženců je, že za svůj život rozpracují tisíce projektů a většina z nich je odsouzena skončit v propadlišti nedokončení. Tak snadno, rychle a velmi často se pro něco nadchneme, že to jeden prostě nemůže zvládnout. V případě našeho znamení ani dva. Proto je radost z mé výšivky podle návrhu BRO. stonásobná. Jsem pyšná, že i já s oběma rukama levýma jsem to zvládla, jsem pyšná, že jsem hedvábné nitky protáhla do zdárného konce.

A víte co? Vytáhla jsem mikinu, kterou mám rozvyšívanou několik let a pokračuju v ní. Odhodlaná nevzdat to.


18 komentářů

 1. Nádhera! A jsem zvědavá na tu mikinu!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Úplet není tak skvělý jako plátno, tudíž jsem taky zvědavá! A děkuju!! :-*

   Vymazat
 2. ...paráda, povedená :-)
  zdraví jarka, sousedka z workshopu

  OdpovědětVymazat
 3. Krásná, obdivovala jsem ji na IG a obdivuji ji i tady. A na mikinu jsem zvědavá, ten příspěvek si ještě pamatuju, tehdy mě inspiroval a přivedl k vyšívání :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak takhle by to přeci někdo nešikovný neudělal. Moc se Vám to povedlo a hlavně se nepodceňujte, nakonec na co sáhnete, umíte.
  Tak hodně dalších nápadů a výtvorů, Olívko. Miluše.

  OdpovědětVymazat
 5. to je boží! ta košle! já taky plánuju něco na bílou dlouhou košilotuniku, krásně jsi to vyšila! a jsem strašně zvědavá na tu mikinu!!! kdy bude???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, děkuju, ty se svoji džínovou bundou jsi moje vyšívací královna! <3 Mikina bude podle mě taková stále "in progress" :D, moje představa je, že na ni budou výšivky přibývat jako tetování na člověku. Taková "mikinokronika"... :), ale už toho přibylo dost a právě sedám k dalšímu šití nití, tak brzy. Stay tuned. <3

   Vymazat
 6. Presne vim, o cem tady pises. Ja k tem blizeneckym manyrum navic podedila nechut k nedokoncenym vecem ... Nekdy je to fakt boj :-DDD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nedokončené věci si totiž zaslouží spálit, alespoň já to tak cítím. Je to to nejhorší, co nad námi visí! :D :D

   Vymazat
 7. čím se to vyšívá??
  hedvábnou nití?
  díky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, hedvábnou nití, která vyžaduje dokonale hladké ruce (což vážně není můj případ), protože každý mikroskopický záděr (a to doslova) zachuchlá vlákno v něco neskutečného a nerozmotatelného. ;)

   Vymazat
  2. díky!
   rozhodla jsem se vyšít bráchu k bráchovým narozeninám, nachystáno už mám, ale myslela jsem, že to bude stačit bavlnkou.. po niti se poohlédnu.
   mimochodem krásný blog, projela jsem vám komplet instagram ;)
   můj vkus ;)

   Vymazat
  3. a chtela jsem napsat pinterest ne ig ;)

   Vymazat
  4. Vy jste super!! Děkuju mockrát. Bavlnkou to jistě taky půjde, ale to hedvábíčko, to dělá takovou krásnou linku, jako by to bylo tenkým perem...a je to toto http://www.sartor.cz/hedvabna-galanterie/224-vysivaci-hedvabi.html ať nemusíte hledat <3

   Vymazat
 8. Jani, krásne si si to vyšperkovala. Jednoduché a dokonalé. Andrea

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT