Váza s kosatci

úterý 6. března 2018
Vázu, kterou jsem před několika lety vyloudila od mamky, je po mé babičce. Pořád mě neomrzela a protože na ní je kytek dost, nemusí už nutně být kytky také v ní. A proč štětce? Za prvé miluju štětce úplně stejně jako citróny nebo vajíčka. Jsou hezká věc. Druhák, nedávno jsem si povídala v práci s kamarádkou, jak rády tvoříme a jak u toho tvoření chtíc nechtíc vzniká přidaná hodnota, bordel. Nebaví nás potřeby pro výtvarno vytahovat a uklízet, a že velmi často se kvůli těmto obstrukcím ani do tvoření nepustíme. No a tak mě napadlo, že bych barvy a štětce nemusela nijak zdlouhavě uklízet, ale šikovně je schovat/vystavit. Barvy jsou v konferáku, štětce ve fáze, hotovo.
4 komentáře

 1. Milá Olivko,

  už jsem u Vás viděla moc hezkých věciček, ale tohle je princezna. Ať Vás malba se štětci z takovéhle nádoby pořád baví - Jiřina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Jiřinko, děkuji uctivě, udělala jste mi velkou radost, princeznou! <3 :)

   Vymazat
 2. Zdravím Olivko,
  Chtěla bych Vám poděkovat za tipy na filmy, které sem vkládáte. Za zavřenými dveřmi byl nádherný. Znáte film Antonia z roku 1995? Myslím, že by se Vám líbil. Přeji mnoho krásných filmových i tvůrčích zážitků.
  Mějte se krásně. Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pavli, já vám děkuji! <3 Antonii neznám, moc děkuji za tip.

   Mějte se moc krásně a díky, díky za přízeň!
   Olív

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT