Velikonoční workshop ve Vnitroblocku

středa 21. března 2018
O minulém čtvrtku v Praze už jsem se zmínila dřív. Hlavním důvodem výletu byl však workshop, který uspořádala Raiffeisen stavební spořitelna, její bezva blog - Svět bydlení zde, a já měla tu čest a potěšení, všem milým příchozím ukázat, jak si jednoduše vytvořit krásnou jarní přírodní dekoraci. A tak jsme pletly věnečky z proutí, ty pak zdobily větvičkami eukalyptu, kočičkami a jinou zelenou krásou, krášlily vajíčka, vázaly kytky, pojídaly muffiny, pily kávu, povídaly si... Bylo to bezvadné a odpočinkové holčičí odpoledne. Já opět, ostatně jako vždy v milé společnosti a u něčeho, co se tvoří rukama, jela na vlně naprostého štěstí a dobré nálady. Akce tohoto typu mě neuvěřitelné baví, motivují a nabíjí, obzvlášť, když se sejde tak příjemná a veselá společnost, jako tomu bylo minulý týden ve Vnitroblocku, jehož prostředí dodalo celému workshopu ten správný šmrnc.

Děkuji vám všem, které jste přišly. Moc jsem si to s váma užila a doufám, že se někdy opět setkáme!  A hlavně veliké poděkování patří organizátorům workshopu za celou akci, skvělý výběr tvořícího materiálu, dobroty a úžasný prostor! .)

7 komentářů

 1. Tak vidíte, Olívko, jak jste šikovná. Všem Vám to moc šlo. Byla tam určitě krásná atsmosféra, jak popisujete. Přeji Vám plno dalších aktivit. Mějte se krásně. Miluše.

  OdpovědětVymazat
 2. Ja se moc tesila ze se zastavim, ale bohuzel mne dobehl zapal plic. Bude se neco podobneho s Vami opakovat? Dasa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéééé, vy jste mě tak potěšila, děkuji moc. Já dostala týden před chřipku a bylo to o fous a nepřijela bych...je mi líto, že jste byla nemocná. Zatím se nic podobného nechystá, ale musím říct, že mě to tak bavilo, že si pohrávám s myšlenkou vlastních workshopů, různých. :) Tak třeba...

   Vymazat
 3. Tak ja se budu tesit,ze se potkame nekdy priste :) a zatim se s Vami budu potkavat tady :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

ZOOT

NOTINO

ZOOT