Giveaway o zážitkové knihy

sobota 7. dubna 2018

Moc si vážím každé spolupráce, ke které jsem oslovena. Pokud se jedná o projekt  studentů, neváhám. Díky tomu pro vás mám úžasnou soutěž o krásné zážitkové knihy, vytvořené společně dvěma studenty. Kniha pro zamilované Our Love Challenges a kniha pro nejlepší kamarádky Best Friends Forever.

"Obě knížky obsahují různorodé výzvy, které můžeš s partnerem nebo kamarádkou plnit. U každé výzvy je vynechaný prostor, kam se dají psát zážitky z plnění nebo lepit fotografie. Dohromady to tak vytvoří album, u kterého můžete vzpomínat a ke kterému se budete rádi vracet."

Vyhlašuji soutěž a výhry budou dvě. Jednou bude kniha Best Friends Forever a druhá Our Love Challenges. Ráda bych si od vás v komentářích přečetla, proč se vám tento nápad líbí a zda preferujete jednu či druhou (pokud to bude možné a vylosuji výherce s rozličným přáním, ráda vyhovím) a připojte, prosím, svou mailovou adresu. Buďte fanouškem Davida s Vítkem (na instagramu či facebooku) a Mode De Boulangerie (facebook, instagram) a zanechte svůj "nick", ať vás najdeme. Výherce vylosuji 24. 4. 2018! Hodně štěstí! 

U tohoto projektu mě nezaujalo pouze to, že se jedná o práci studentů, ale také nápad a myšlenka jejich projektu. Miluji deníky a zápisky z dnů, na které nechci zapomenout, miluji alba na fotky a sama jsem vděčná za ta, která mi tvořili rodiče, když jsem byla mini Olív. Stránky s fotkami, které fotil a vyvolával můj milovaný táta, s láskou vlepené a doplněné o popisky mámy. Proč v této tradici nepokračovat i v dospělosti? Proč netvořit "novodobá" alba, nezapisovat kouzelné a neopakovatelné okamžiky, které zažíváte s milovanou bytostí, ať už je to partner nebo přítel, nebo obojí v jedné osobě..? Tvořit příběh je jeden z nejúžasnějších zážitků na světě... Tvořit příběh = žít! 
 
11 komentářů

 1. Mila Olivko, myslim, ze je to napad suprovy. Myslim pri tom na nase deti, ktere si treba jednou budou radi v techto vzpominkach listovat, tak, jako to delam ted ja, v knizce Babicko vypravej ;-) Z toho je zrejme, ze bych mela pripadne zajem o druhou variantu :-) Moc dekuji za soutez i za to, ze jste. Nepisu moc casto, ale ctu pravidelne a rada :-* (nick FB Vetys Vetys)

  OdpovědětVymazat
 2. Ačkoliv se mi líbí obé knihy, jsem spíśe pro Our Love Challenges. Přijde mi lepší, plnit challenge spolu a ukládat si zážitky a fotky s přítelem do knížky, kterou nikdy nevyhodím, protože přeci obyčejná fotka v mobilech, počítačích či fotoaparátech může být lehce smazána, zatímco vytisknuté fotky nalepené v kníže, společně s našimi zážitky zůstane památkou v knížce.
  Davida s Vítek a Tebe sleduji jak na facebooku jako Tee Turynová, tak i na instagramu jako gray__army. ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Rozhodne super napad.Tisice fotek zustava zapomenutych v mobilech a pc.S manzelem jsme od zacatku vztahu fotili a ja vytvarela alba,pak se na fotkach zacal objevovat nas pes,pozdeji se uz vse tocilo kolem deti.Kolikrat bezime do alba,abysme dolozili nejakou nasi historku.Moc se mi libi napad pro nejlepsi kamosky,chtela bych tim naucit dceru,aby pokracovala v tradici a uchovala si pamatku na svoji bff a kus detstvi,kam uz nas,rodice,nechava jen opatrne nahlednout.Lenka lefu@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Skvělý nápad, hmatatelný důkaz něčeho pěkného, stmelující prvek. Nemám ráda fotky v mobilu ani v počítači, bohužel jich takto mám uloženo plno. Nejradši listuji albem, Deníčkem našeho děťátka (kterému bude 23 let:)) a různými vzpomínkovými deníčky,ráda se zasměji nad svým albem z dětství...Skvělý nápad je i knížka Babičko, vyprávěj nebo Dědečku,vyprávěj, úžasná památka pro vnoučata.
  Irena N. no.ir@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Dobrý den, Olívko.
  Já si již více jak 20 let zapisuji do kalendářů každý den nějakou poznámku. A když mi to někdy napadne, vezmu štos kalendářů a listuji, co jsem právě v ten den dělala každý přecházející rok. Mám tam poznámky co jsme dělali, kde jsme byli, co "velkého" se kupovalo, připomínám, kdy se naposledy malovalo, prostě tam najdu vše důležité. Bohužel jsou tam i smutné poznámky, zejména úmrtí těch nejbližších.
  Pokud bych se měla rozhodnout pro některou z knih, tak bych si raději přála tu, kam bych zapisovala naše cestování s kamarádkou. Mějte se krásně. Miluše.

  OdpovědětVymazat
 6. Milá Olivko,
  Váš blog se mi ohromně líbí. Nikdy nic nekomentuji, tak bych chtěla využít této příležitosti a poděkovat vám za mnohé inspirace, pro které si na váš blog často chodím. Váš cit pro design je zavudihodny a vaše láska k zvířatům mě až dojímá ! Více takových lidí bojujících za němé tváře. Jste úžasná ❤ Odpovídám do soutěže hlavně proto, že jsem obě knihy viděla naživo a strašně mě zaujaly. Jsou vtipné, tvůrčí a bylo by mi potěšením jednu z nich vlastnit. Protože vlastně s přítelem nemáme žádné takto uchopitelné společné vzpomínky (teda až na tu jak na gauči drží lahváče), pak bych ráda měla knihu, která by mi připomínala proč s ním vlastně pořád jsem. Zůstaňte taková jaká jste, jste nejlepší (a to neříkám jen kvůli knize). S tou největší láskou na světě, Barca hruskovbarca@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 7. Krasne. Je super delat neco off-line! Je to vlastne i dobry tip na darek kamosce k narozeninam nebo treba ke svatbe. jankava@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 8. dobrý den :) knížky jsou milé obě. mám moc ráda takové dárky, je v nich osobní přesah a zážitek. Protože jsem ve věku, kdy už je kniha best friend spíš mladistvá a děti ještě nemám, tak bych volila v případě výhry our love, kterou bych věnovala známým, kteří se berou v červnu. cervenkova.barbora@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. PS:sleduji na Bf jako Barbora Francová :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT