Room or blog

pondělí 9. dubna 2018
Našla jsem velmi inspirativní instagramový profil polské interiérové designérky, stylistky, fotografky a blogerky Dagmary Fajks. Najdete ho TU. Objevit originální inspiraci, "potkat" v blogosvětě někoho, kdo se nebojí barev a výrazných kombinací, komu nevadí obklopovat se věcmi a ne prázdnem, to je pro mě jako najít poklad. Protože přesně tak to mám ráda. A to je na těch sítích vlastně moc fajn, jak si tady každý najdeme to své.

Rostliny, knihy, dózy, polštáře, obrazy, plakáty, nástěnky, kreativní "nepořádek", tapeta s florálním motivem... Byt, ve kterém se bydlí a přesto nepůsobí chaoticky. Je to interiér, který vystihuje majitele a to je tak úžasné. Jsem zamilovaná a to se stane vždy, pokud ve mně fotky probudí chuť tvořit, v hlavě se mi zrodí nápad a nadšení se do něčeho pustit...a uvařit si kávu.

photos via Dagmara Fajks, @roomor_ from pinterest8 komentářů

 1. Jé, Olívko, sledujeme stejný účet. Hned bych u ní bydlela, miluju zelené rostliny a ty barvy a dřevo a jak píšeš, je to u ní tak útulné a inspirativní. A proto ráda nakukuji i k tobě, miluji váš byt. Krásný den :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Útulné a přívětivé a tak se tam člověk hned cítí jako doma, že jo?

   Vymazat
 2. Tak jsem si zas pobrečela, jak to u nás vypadá a profil si přidala do sledování. Díky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Měla jsem v hlavě, že k tomuto článku připíšu, jak se mi v ČR líbí u tebe a Petit Aničky a že to je pro mě taky inspirativní bydlení a že doufám, že od tebe budu moct udělat fotoreportáž na blog, tak mě teď mrzí, že jsem to tam nenapsala!

   Vymazat
 3. Nádhera , Olívko, už jsem si ho zařadila do sledování. Opravu je na co koukat. Miluše

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Miluško, skvělé, mám radost, že se líbí! Mějte se moc hezky.

   Vymazat
 4. Tak to je perfektní! Děkuji za tip.)

  OdpovědětVymazat
 5. Ja bych se chtěla podivat k Myyne.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT