Nejněžnější

čtvrtek 3. května 2018
Nejněžnější v mé sbírce umění je jistě výšivka od kouzelné, nejširší úsměv mající Ivany aka BRO. Rozhovor s ní jste si mohli prečíst zde. Napád vyšívat fotky a uchovat tak vzpomínky zase jiným způsobem je krásný. Energie do výšivek vložená z nich vyzařuje, těší a nabíjí.
 

Tuto jsem si zamilovala na první pohled a je to můj předčasný narozeninový dárek od rodičů. Výstava BRO. byla v havířovské Galerii Krystal (Soni, mávám!) a skončila posledním dubnovým dnem. Včera jsem si výšivku vyzvedla. Juchů. Byla jsem rozhodnuta, že ji pověsím na stěnu. Teď se jí však nemůžu nabažit a tak ji přenáším, hlavně abych na ni stále viděla. Jednou ji najdu stálé místo. Nyní se chci těšit pohledem na ni, pořád.
V galerii jsem si vyzvedávala úhledně, pečlivě a s láskou zabalený balíček. Výšivka v látkovém obalu, v něm kartička s číslem a datem výšivky, zezadu má obrázek rovněž značku a střapec z hedvábí, kterým Iv vyšívá. Mám tyto detaily moc ráda. Neskutečně si cením, když je vše vymazlené až do úplného konce. Děkuji z celého srdce!
2 komentáře

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT