Arboretum Nový Dvůr

pondělí 30. července 2018
Dnešním letním výletním tipem je Arboretum v Novém Dvoře, které mohu doporučit spojit s výletem na Raduň a jeji oranžérii, která je kousek a psala jsem o ní tady. Tím chci říct, že skleníkoví nadšenci budou šťastni. Skleník v arboretu nedosahuje žádných závratných rozměrů, ale já se pokochala a navíc ho spojíte s procházkou parkem a užijete si krásných pár hodin v přírodě, zeleni a klidu.

Wikipedie říká toto: Arboretum Nový Dvůr je dendrologická zahrada nacházející se v Novém Dvoře, místní části obce Stěbořice. Bylo založeno v roce 1958 na místě jednoho z dendrologicky nejcennějších parkových objektů ve Slezsku.4 komentáře

 1. No vidíte, Olívko, co člověk, to názor. A já bych bez Vašeho příspěvku už ani nemohla existovat. Jedině na Vás je každý den spolehnutí.
  Nic si z toho nedělejte, co člověk , to jiný názor. Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem, viďte. Mějte se hezky , krásný den a stále dobrou náladu Vám přeji. Miluše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Miluško, spousta lidí mi píše maily, jak je ráda, že je ráno ke kávě připravený příspěvek na blogu a mě to těší natolik, že články s velkou chutí a radostí píšu a připravuji. Děkuji, že to tak vnímáte, a že sem ráda chodíte. Čtenáři, jako jste vy, jsou pro mě hnací motor. Díky, že to má smysl. :) <3

   Pěkný den mějte,
   Olív

   Vymazat
 2. Olivko,díky za Tebe,psala jsem,že mě v smutných časech Tvé příspěvky "držely" a těšily. Stále mě těší,vzděláváji,rozšiřují obzory.
  Pusu a objetí VAL

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejmilejší Val, moc to pro mě znamená, děkuji! Velkou pusu a pevné objetí ♥

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT