Marianne bydlení N O R D I C

úterý 24. července 2018
Jistě vám na pultech trafik neunikla tato limitovaná edice časopisu Marianne bydlení s názvem Nordic - v případě, že jím vaše trafika nedisponuje, můžete si jej objednat online, zde. A já nad ním nejásám jen proto, že mi v něm byly věnovány dvě stránky, ale také pro vyváženost jednotlivých ingrediencí. Receptura je přesně můj šálek kávy. Příběh, design, interiéry, architektura, rostliny, vázání květin, tvoření, tipy na nákupy, poctivé řemeslo, umění... To vše krásně zpracováno na sto stránkách.


Potlesk si zaslouží za grafiku, texty i fotky. Je to velká radost jim listovat. Už jsem ho prošla několikrát, tam a zpátky. Čtu si v něm a šetřím si ho, ať mi vydrží co nejdéle. Líbí se mi od začátku do konce. Je to opravdová nádhera. Jsem pyšná, že máme časopis na takové úrovni i u nás v Česku.


Úplně největší mám radost z reportáže o Hanně Dalrot, designérce IKEA. Můžete se tak těšit na fotky jejího bydlení a rozhovor s ní. Víc už prozrazovat nebudu, ať se máte na co těšit.

6 komentářů

 1. Pěkné číslo časopisu, zřejmě si ho koupím.Hrozně se mi ale líbí skådis, je tak variabilní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skådis je tuze povedená věc. Miluju od první chvíle. :) A časopis mohu vřele doporučit! Pěkný den.

   Vymazat
 2. Milá Olívko, chci vám poděkovat za váš krásný příspěvek do speciálu, moc si vážím vaší ochoty spolupracovat. A monstera je navíc tak krásná rostlina. Druhé díky je za tenhle článek, potěšil, ani nevíte jak. Hodně štěstí přeju! Karolína z Marianne Bydlení

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Karolíno,

   děkuji, velmi si vážím vašeho komentáře, díky za tu radost. ♥

   Hodně štěstí a úspěchů ve vaší krásné práci přeji, Vám a celé redakci.

   Olív

   Vymazat
 3. Ještě si neodpustím napsat. Moc totiž doufám, že spolu s vámi něco ušijeme na míru. A vyfotíme. Jestli jste pro, budu ráda! Hezkou neděli přeju.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT