Loft v Krakówě

středa 4. července 2018
Mora Korytowska je interiérová designérka bydlící v úžasném loftu v Krakówě. Sleduji její instagram a z fotek jsem úplně paf. Profil není jen o jejím vlastním bydlení, ale také o bytě jejich rodičů v Poznani, kde vyrostla.

Interiéry, ve kterých to žije, kde se opravdu opravdicky bydlí, kde je všude spousta krásných věcí a místo pro kytky, to je můj šálek kávy. Že tento loft, ze kterého ztrácím dech, nevypadal vždy tak líbezně a dokonale na instagramu najdete také. Moc hezké "před" a "po". Dobrá zpráva pro všechny, kteří se chystají navštívit Kraków, Moru najdete na Airbnb. 

V Poznani.

4 komentáře

 1. Olívko, to je nádherný příspěvek. Už jsem ho shlédla snad 5x. A zase jsem si obohatila instagram. Děkuji. Krásný prodloužený víkend. Miluše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Miluško, já mám velkou radost, když můžu rozšířit něčí instagramovou "sbírku". :) Chystám pro vás další.

   Krásný víkend, užijte si slunce. :)

   Olív

   Vymazat
 2. Marika Vodvárková14. července 2018 10:36

  TO je nádherný LOFT!Neskutečná bomba, je to krásně vzdušné a plné světla a energie, zajímalo by mě kde se podobné věci inzerují, jak se mě to moc líbilo tak jsem začala prohledávat nabídky třeba zde a výběr je velký, ale zatím jsen neměla moc štěstí, nějaké rada?Díky moc a krásný den!

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT