TY IDENTITY

úterý 28. srpna 2018
Tuhle jsem tady na blogu hlásala, jak od ledna jen tři bílá trika. Tak dnes plus recy košile a tričko z biobavlny značky apnoe, náhrdelník od OVÁ šperky a šaty od Artgi. To vše z TY IDENTITY. A víte co? Mám skvělý pocit. Nikdy jsem neměla nic na sebe od žádného návrháře či designéra, maximálně šperk. Teď se nosím. Ta recy košile je nejvíc, je to ta na čtvrté (velmi nekvalitní) fotce....což mi připomíná, že krásných fotek jsem měla o polovinu víc, ale můj telefon opět nezklamal a fotky prostě zmizely. Je čas na změnu, nejen v šatníku.

Jsem tak ráda, že máme v Ostravě tak báječné místo s krásným, osobitým, originálním sortimentem, nejmilejším personálem, jedinečným interiérem, inspirativní atmosférou... Dala jsem si kávu, doplnila šatník, k tomu sepsala dlouhý seznam pro ježíška, dobila baterky a odešla s báječným pocitem a plnou taškou.

4 komentáře

 1. A fotky v novém ohozu budou? S novými dědovými sandály??
  Obchod znám a je super. Ať se vše dobře nosí.
  Lenka

  OdpovědětVymazat
 2. A já ti závidím, že můžeš kdykoliv vyzkoušet nový věci od Artgi, její trika a šaty miluju, nosí se to báječně! a taky bych prosila nějaké foto v novém outfitu! nebo uvidím na živo?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám obavy, že se ve mně probudila touha a závislost! Fotka bude a na živo snad brzy!!!

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT