Slezská tvorba Opava

pondělí 10. září 2018
Prodávat vánoční ozdoby po celý rok je, uznávám, plán více než smělý, ale já tomu věřím. Kdo je tady na blogu se mnou už delší dobu, tak ví, že jsem vánoční člověk a že mám své oblíbené vánoční dekorace vystavené doma celý rok. Součástí BoBistro Store je maličkatý design shop, o který se starám já - prozatím jedna vitrína do posledního centimetru naplněná Myyniným ilustrovaným papírnictím, sklěnenou krásou od Brumal Art, čelenkami Jany Grešákové a nově "tým" posílí Slezská tvorba Opava se svými vánočními ozdobami. Před pár týdny jsem tak měla možnost projít celý její areál, viděla kompletní výrobu od foukání po stříbření a zdobení. Oči vykulené, pusa dokořán, nadšená a šťastná jsem všechno hladila, procházela se mezi komíny krabic vyskládaných tak vysoko na sebe, že jsem si chvíli připadala jako v bludišti, to když jsem úzkými uličkami levitovala mezí vší tou křehkou krásou se staženým hrdlem ať proboha něco neshodím... Klobouk dolů, dámy, tleskám vaší dokonale odvedené práci a děkuji za prohlídku nejmilejší paní Rybkové!

A co mě přesvědčilo o tom, že mám do nabídky zařadit zrovna vánoční sortiment? Věřím v tradici a taky BoBistro navštěvuje spousta cizinců a naše české vánoční skvosty jsou jeden z nejtradičnějších suvenýrů, nemyslíte?! A to potěšující na konec, loňský rok byl první, kdy import překonal export!
8 komentářů

 1. Ať se vám daří.Skoda,mám to k vám daleko

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chystáme i e-shop, protože Slezská tvorba nemá kompletní nabídku online, od některých druhů mají jen pár kousků a při vší té práci kolem by pro ně bylo náročně vše fotit a přidávat, já bych to ráda zkusila, tak třeba si vyberete. :)

   Vymazat
 2. Naaadhera! Vedela by som si vybrať. Zajtra idem hodiť synka do Ostravy na internát, snáď sa zadarí vás pohľadať

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jééé, to by bylo úžasné! V kolik hodin asi přibližně budete brouzdat Ostravou? :)

   Vymazat
 3. Zdravím, Olivka. O pár dní sa chystám do Ostravy. Mohli by ste mi odporučiť, čo určite musím vidieť, prípadne kde si musím dať obed/večeru/kávu/zákusok? Proste všetko Vaše obľúbené a odporúčaniahodné v Ostrave :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hezký večer, při návštěvě Ostravy je jasnou "povinností" Dolní oblast Vítkovice a třeba si i objednat prohlídku s průvodcem, je to bezvadný zážitek, taky musíte absolvovat návštěvu blešáku Vlato v Ostravě Mariánských Horách, na jídlo doporučuji Hogo Fogo, La Petit Conversation nebo k nám do BoBistra na langošburger či polévku nebo vynikající kávu. :) Kolik budete mít času?

   Vymazat
  2. Piatok až nedeľa..
   Na Vítkovice sa chystáme. Ten blšák je v konkrétne dni?

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT