Sunday mood

neděle 9. září 2018
. . .

9 komentářů

 1. Upřímně se snažím tento blog a jeho autorku pochopit, ale nejde to. Je to jako s dechovkou - vím, že hodně lidí ji má rádo, ale já ji nedávám. Nikdy. Prostě si nejsme souzené.
  Přestanu se trápit, nebudu sledovat. Nashledanou v jiných časech.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale to přece nevadí! :) Blogy jsou právě o té možnosti volby, nejsou o žádném pochopení nikoho a už vůbec ne o tom se k něčemu nutit. Není to předplatné. Nic zavazujícího. Hezký večer!

   Vymazat
 2. Ani naši kamarádi přece nejsou stejní jako my! Nebo jo? Moji teda rozhodně ne, a(i) proto je miluju. Inspirují, nastavují jiné "zrcadlo" našemu vidění světa. A o to jde. Hlavně že mají štávu a jsou sví, toho si cením, proto fandím i tu a ráda sleduju! Krásné brzké ráno přeju.

  OdpovědětVymazat
 3. Sledují různé lidi. V něčem se mi podobají, v mnohém liší a to je na tom krásné, že jsme rozliční. Pán Bůh nám dál rozum a svobodnou volbu abychom se rozvíjeli a nejen napodobovali. A to je na životě krásné, vše barevné. Umíte si představit, žebychom byli všichni stejní? - Hrozná nuda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vnímám to naprosto stejně, moc hezky napsáno. Já hlavně netuším, co je tady k (ne)chápání. Postuju interiéry, design, tipy na knihy, filmy, výlety...nepíšu nic filozofického, jen sdílím inspiraci. :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa