Óda

pondělí 29. října 2018
S kým jsem si na Designbloku opravdu kápla do noty, a kdo je tedy ten jeden z top deset, slečna u stánku s názvem Óda. Až mám trochu pocit, že snad zasáhl někdo shora. Jinak si neumím vysvětlit, že jsem doteď o Ódě netušila zhola nic, pak napíšu článek o značce modranska, o tom, jak krásnou historii v ČR a na Slovensku máme, a za pár dní na to si skáču do řeči s éterickou bytostí, která má naprosto stejný názor na to, že naše tradice je silná, krásná a je na co být hrdý, a že je občas na škodu hledět moc vpřed než se ohlédnout zpátky. Koukněte třeba sem.
 

K dostání na objednávku nebo v:
@debutgalleryprague
@deelive_design
@harddecore.cz

"Óda je společný projekt Johany Němečkové a Barbory Vildové, ve kterém se namísto dohánění nejnovějších trendů naopak otáčíme a pomalu navracíme zpátky k tomu, co už tu dávno bylo. Hledáme ověřené principy starých forem a s rozvahou je přibližujeme současné estetice, abychom je navrátily tam, kam vždycky patřily."


2 komentáře

 1. No, tak toto je taky bomba! Klasická chodská i update. Taktéž super tipy na ty tři design shopy. Modranska, tupeská, chodská, nové updaty starého... Kde mám na tu keramiku sakra brát!
  Ale toto chci! http://www.chodsko.net/eshop/zbozi/724#main a bude kamarádit s tou z ikey.:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně, kde na to má člověk bráááát??? :) Och, máselnice je skvělá, dobrá volba! :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT