Peršany

středa 24. října 2018
Jsem zblázněná do perských koberců. Jestli jsem si nikdy nepomyslela, že budu milovat starožitnosti typu porcelánová soška, tak perský koberec byl ještě asi sto tisíc kilometrů za tou porcelánovou soškou. No, ale něco se změnilo a já je miluju, v IKEA je chodím ráno hladit a zkoumat, jak jsou tkané, přemýšlím si, kdo je utkal a proč pro něj vybral právě tento vzor. Jediné, proč ho ještě nemáme je náš Eda a jeho bílá srst.

Líbí se vám tento typ koberce?9 komentářů

 1. https://www.myscandinavianhome.com/2018/10/a-light-filled-upstate-new-york-barn.html

  OdpovědětVymazat
 2. No tak jelikož jsem ho měla podobný červeno/béžový jako na předposledním fotu od mala doma (z místní české produkce, asi vlna to nebyla), tak já po něm tedy netoužím, spíš jen něco jednoduchého, ale chtěla bych tedy novozélandskou vlnu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No já právě nechci ty, co byly kdysi v každé domácnosti, já chci ten opravdový a ten vypadá úplně jinak a ničím ty "náhražky" z mého dětství nepřipomíná! :))

   Vymazat
 3. Babička je měla v bytě a mně celé dětství přišly strašně staré, nemoderní... nevyrostla jsem z toho... Ivča

  OdpovědětVymazat
 4. Jani, líbí, i když nemám obecně ráda koberce:-), protože malé dítě a kočky. Ale tento typ je super, protože neladí plně s interiérem, což mě silně irituje. Já k životu potřebuju takový eklektický mix a tento koberec to splňuje. A moc se mi líbilo, jak jej využila Vintagelover na podzimní svatbu jako prostor pro nevěstu a ženicha...

  OdpovědětVymazat
 5. Na těchto interiérech, cos vybrala na fotkách, je to super. Mám ráda eklektický styl. Zrovna včera jsem se dívala tu - https://www.sbazar.cz/hledej/persk%C3%BD%20koberec
  Lenka

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT