Předsíň

pondělí 21. ledna 2019
Po uklizení vánoční výzdoby působí byt tak nějak svěžeji. Minulý týden jsem zasvětila úklidu. Dávala věci na své místo - v tom jsme s Tomem trošku nedůslední, taky se snažila, aby naše bydlení bylo funkční a ne, že se nedostanem k zásuvce, protože jsem do cesty postavila prales. Zdaleka nejsem u konce, ale nemoc má přednost, víkend jsem proležela, pokračování příště.

Taky už se prodlužuje den, všimli jste si? Víc světla dělá zázraky, i pokojovky to cítí. Známka toho, že jaro jistě přijde je, že pilea přestala žloutnout a celá zase září svou čerstvou zelenou. Moc se těším na jaro.

6 komentářů

 1. Dobrý den, Olívko, krásné to máte, ale když mně se tak líbí plné byty. Ne přeplácané , ale útulně plné. Podívejte se dneska na blog My scandinavien home, to je také nádhera.
  Mějte se krásně. Miluše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Miluško, nebojte, u nás je pořád dost plno, instagram je důkaz. A stolek co je v předsíni za rohem, za zrcadlem, tam se toho taky vejde. :D :D Sama koukám, že ta předsíň působí prázdně víc, než tomu ve skutečnosti je. .)

   Vymazat
 2. Olivko, máte překrásný obraz. Dneska bylo sluníčko, že i ptáci zpívali jako na jaře. Mějte krásné slunečné dny a pozor na bacily!
  Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pavli, právě, ráno už zpívají ptáci, to je přesně ono!! Děkuji, obraz miluji, protože je od milované malířky. ♥

   Krásné dny!

   Vymazat
 3. Ten obraz mě taky zaujal,dýchá z něj dobrá nálada.Bydlení máte osobité a krásně prosvětlené. Já jsem bohužel vetešnice,žádné kýče,ale plno "nezbytných" dekorací,cihly,dřevo,tmavý nábytek (ten bych nejraději po těch letech vyměnila za světlý,ale to by nám tu nic nezbylo:)Ale je nám tu dobře a o to jde...
  Krásné dny přeji.
  Irena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hlavně ať je vám ve vašem doma, dobře. Tak to má být.

   Krásné dny!♥

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT