Cukrář

středa 6. února 2019
Film, který se mi líbil opravdu moc. Jen se bojím, že za vše může má romantická duše, protože já bych udělala vše jako Thomas, protože prostě já taková jsem. Jenom mám za svůj život pocit, že taková jsem já a teď taky Thomas.  Cukrář.

Ať to tedy rozmotáme. Baví mě příběh, baví mě děj, baví mě to, kam vše směřuje, taky města a země a kultury a cukrárna, následně kavárna, rodinné vazby, náboženství a vztahy, také důsledek toho všeho...bavil mě závěr! Děj maličko předvídatelný, přesto neztrácíte pozornost, ani se nenudíte... Za mě opravdu jeden z výjimečných a nejhezčích filmů, které jsem měla možnost vidět. 79 % na ČSFD.

4 komentáře

 1. Dobrý den,ten trailer k filmu vypadá zajímavě, zkusím to vyhledat a podívat se.Děkuji za tip.Sice mám trochu problém,když vidím dva muže v intimních scénách, (nemám vůbec nic proti homosexuálům),ale určitě to bude hezký film.A navíc miluju sladké, ty dorty a zákusky...to je bonus:))))
  Krásný den.
  Irena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám to úplně stejně. Nemám proti vůbec nic, ale rozpačitá u těch scén jsem dost a bojuju s tím, ani nevím proč.

   Hezký večer! :)

   Vymazat
 2. Olívko, děkuji za tip. Mě muži nevadí (máme v rodině od každého něco :)) O víkendu jsem sama doma, tak mám program na večer. Hezký den :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně taky nevadí, ani trochu, jen některé scény ve filmech...nic víc, přísahám. :) ♥

   Krásný den!

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT