Krabičky

sobota 9. února 2019
Nevzpomínám si, zda jsem na blogu zmiňovala IKEA kolekci Sammanhang. Limitku, která je zaměřena na sběratele a vetešníky všeho druhu. Myslí na ty "chudáky" nebohé jako jsem kupříkladu já, aby si měli své sbírky také kam ukládat. Proto je Sammanhang o krabičkách, dózách, poličkách a mini regálech. Já jsem si vypřála sady korkových a papírových krabiček - díky mami, díky tati ♥.
Kouzelné na krabicích je, že jsou uvnitř vytapetovány - sada obsahuje tři boxy a každý má jiný pattern. Což má za následek, že se vám je chce všechno, jen ne přiklopit víkem. Součástí kolekce je i krásná kniha s poetickým názvem Milujeme domov, která má od prvního dne prodeje čestné místo v mé knihovně. Ikea knížky jsou úžasnou interiérovou inspirací plné krásných fotek a v porovnání se zahraničními publikacemi podobného zaměření jsou za opravdu více než přijatelné peníze.

Představuji vám tímto část své sbírky nůžek. Nůžky mě fascinují svými rozličnými tvary a provedením. I když mi to s nimi moc nejde a rovně ustřihnout papír je pro mě holá nemožnost a největší kámoška jsem s řezačkou (díky tomu, kdo ji vymyslel!), zvládám třeba odstřihnout suché listy rostlin...Ze Sammanhang mám ještě zálusk na sklěnéné kupole.

4 komentáře

 1. No ty krabičky jsou super! Jak to,že jsem si jich tam nevšimla?:) V IKEA je podle mě všechno super. A ty zarámované noviny, to je dobrý nápad, vypadá to skvěle.
  Krásný víkend.
  Irena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pracovat tam je opravdu zkouška, protože neproměnit každou výplatu ve zboží je sakra kumšt! :D :D Děkuji mockrát, jsem ráda, že se líbí.

   Krásný víkend! :)

   Vymazat
 2. Pri posledni jsem nad obojim vahala - kopule i krabice jsou skvělé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si taky dala na čas, na to, jak jsem vždycky hrrr. :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT