Kosmetické okénko - PURE PAPAYACARE

pondělí 18. března 2019
Po předchozích příspěvcích kosmetického zaměření, kdy jsem testovala přírodní antiperspiranty a deodoranty, kdy jsem pěla ódu na přírodní oleje, zkouším novou značku. Pure PapayaCare jsem dostala od mé kamarádky, díky které máme Edouše a Arthura. Jana měla chovnou stanici parsonků a jacků a k tomu početnou smečku pejsků útulkáčků, a abych tomu nasadila korunu, její maminka je má alergoložka, takže té bulíky na nos věšet nemůžu a tak se snaží, ať ten pes s náma proboha aspoň nespí v posteli. Ano, paní doktorko. :) 

Dnes jsem měla kontrolu a Jana mi při té příležitosti předala pytlík se vzorečky a dva krémy. Ona ví, že já taky zběsile podepisuju petice a sbírám podpisy za záchranu a ochranu němých tváří, a  taky že kosmetiku testovanou na zvířatech nepoužívám. Tudy vedla má cesta k této značce, kterou v ČR zastupuje Janin kamarád a jeho firma YetiEnergo. Takže, celá jsem se natřela a budu testovat, jak se mi přírodní kosmetika Pure PapayaCare osvědčí. 

Víceúčelová mast z papáje je hodně hutná a tak si ji aktuálně nejvíc užívají moje ruce. Po víkendovém gruntování kuchyně a hlavně balkónu dostaly holky na frak, tak si teď lebedí. Mast hezky a jemně voní, spálenina na ruce (pekla jsem rajčatový koláč) vypadá taky spokojeně, asi díky konzistenci a taky tomu, jak je hezky mastná. Má alergická pokožka zatím chrochtá blahem, trpím na suchou kůži, po sprše mívám často pocit, že ji mám o dvě čísla menší, ruce suché nonstop, záděry na denní pořádku a kosmetické produkty mě často pálí a štípou. Tady ne, juch. Balzám na rty natřu na noc. U přírodních balzámů mám zkušenost, že se pak ráno vzbudím s pusou Angeliny Jolie. 

Jinak teda NO minerální olej, palmový olej, ftaláty, parabeny, petrochemické látky. Jen matka příroda.6 komentářů

 1. Krásný příspěvek! Začátek mě tuze pobavil :). Pa Jana

  OdpovědětVymazat
 2. Mám stejný problém se suchýma rukama jako Vy,po každém umytí si je musím natírat.Občas mi kůže praská až do krve.Tuto mast vyzkouším,Díky za tip.A prosím,jaký přírodní antiperspirant používáte?Díky!:)
  Irena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z přírodních deodorantů na mně funguje jen jeden jediný a to je od Biorythme - https://www.biorythme.cz/

   Díky, Iren, mějte hezký den!♥

   Vymazat
  2. Děkuji za tip:)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT