TramaiCeramics

úterý 26. března 2019
Když je krása zároveň funkční, svět je pro mě v pořádku. Když se můžu kochat pohledem a zároveň konkrétní produkt používat, cítím se spokojeně. Malý solitér ve formě květináče, jehelníčku nebo misky na štětce od Tramai Ceramics, juhuhůů, to bych tuze ráda.

Já doma nemám nic na parádu, všechno je v provozu, mám takovou svou filozofii, kterou se řídím.  Prostě si nechci nic schovávat na později, na to až...žádné oblečení, porcelán, peníze...protože nikdy nevíme, co bude zítra. Nejsem pesimista, ale tak to prostě mám. Všeho užívat a radovat se.6 komentářů

 1. To je skvělý postoj, tak by to mělo být, to bych se měla naučit i já, v tom mám ještě značné rezervy, máme v domečku plno vystavených kravinek,které jsou sice stylové,ladí oku i duši, ale jinak jsou úplně k ničemu:( Ale zase...dokud mi dělají radost, tak proč je vyhazovat...možná až vlítnu na jarní úklid...:)
  Krásný den přeji:)
  Irena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám taky kravinky na výstavce, protože moje slabost je porcelán, takže i sošky. Věřte, Iren, že pokud jsou věci pro potěchu oka, tak nejsou k ničemu. :)♥

   Krásný den!

   Vymazat
 2. Olívko, mluvíš mi z duše. Když se věci používají, žijou. I porcelán po babičce. A když se něco rozbije, pořád je to lepší, než když se na to smutně práší na polici. A ta lama jako květináček, ta je <3 Krásný den :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když se něco rozbije, což je zaručeně něco, co neseženeš v IKEA v nevyčerpatelném množství, tak si hned řeknu, že střepy jsou štěstí, ale stejně to zamrzí, no. :D

   Krásný den!♥

   Vymazat
 3. Ahoj Olívka, perfektný názor. To ja som na to musela prísť dosť neskoro..výchova z domu urobila svoje. Ešte stále sa to učím.
  Misky na štetce sú super.
  Pozdravujem Olívka.
  Marta♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marti, i já se to učím a občas mám tendenci si něco "šetřit", ale radosti z používání se nic nevyrovná, protože každá věc má svůj úkol. ♥ :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT