Co s tím?

středa 29. května 2019
Poraďte mi, prosím. Mám divné uši. Nemůžu nosit šátky, nemůžu čepice (jen, když je mám hodně velké/volné) a nemůžu mít v/na uších sluchátka. Sluchátka jsou pro nás, co pracují v otevřeném prostoru místo kanclu, důležitá věc, a když sedíte i dva týdny u plánování v CADu, chcete slyšet něco hezkého (ne cizí dialog do této kategorie nespadá), třeba hudbu, ale nechcete, ať vás po pár minutách hrozně bolí uši. I když já si často přivodím i blokádu krční páteře, jak tou hlavou mydlím v rytmu hudby.
Tak, prosím, kdo zná sluchátka, co na ty moje lopuchy budou něžné a budou lehké jako vánek? Traktoristické jako měl Otík?

10 komentářů

 1. Super článok! Určite budem sledovať ďalej!:)

  OdpovědětVymazat
 2. Já sluchátka taky dlouho nesnesu. Vyzkoušela jsem mnohá...
  emili

  OdpovědětVymazat
 3. Na ouškách neschledávám nic závažného, máte uši co Vám sluší. Někdo prostě nesnese nic na uších, možná ty malinké co se vkládají do uší?
  Osobně nemám ráda ani jedno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc, asi mi není souzeno poslouchat hudbu ze sluchátek. .)

   Vymazat
 4. Jak Vám rozumím...já mám divnou celou hlavu. V zimě nemůžu nosit čepice,klobouky,zkrátka nic.Maximálně,když jsou třeskuté mrazy,tak čelenku.Neznám nikoho,kdo by v čepici vypadal tak blbě jako já a to fakt nepřeháním, zatímco dcera může mít na hlavě nočník,cedník a nevím co ještě a vždy bude za hvězdu, já ne.Sluchátka nenosím, pracuji ve školství, mám tinitus tudíž miluju ticho. Dcera nosí bezdrátová,co jsou teď in.
  Krásný víkend přeji.
  Irena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Iren, my toho máme dost společného! :)))) Doma miluju hrobové ticho. Po celém dni v IKEA jsem ráda, že chvíli nikdo nemluví. Nechápu, že má třeba někdo televizi jako kulisu.

   Krásný večer mějte!
   Olív

   Vymazat
  2. No to já taky ne,navíc to,co v té televizi je, se nedá poslouchat natož pak dívat se na to.:)

   Vymazat
 5. ahoj, se sluchátkama jsem taky bojovala docela dlouho, mám teď bezdrátová PHILIPS SHB4405WT/00 a jsou super, lehoučké, nepříliš robustní, bezva zvuk a nikde nepřekáží dráty :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Pre pani Iren: Dobrý deň, a ako veľmi rozumiem ja vám! Mám pocit, akoby som to písala ja! Tiež mám takú "divnú" hlavu,ktorej nepristane nič a tiež mám dcéru, ktorá si môže dať na hlavu hocičo a vyzerá to úžasne...
  Pre Olívku: Keď som sama doma, tiež mám najradšej ticho. Je to pre mňa ten najlepší relax. Dokonca aj pri žehlení som rada len ja a moje myšlienky. A celkom si vystačíme...
  Mrzí ma, že ti nepomôžem so slúchatkami, nepoužívam to.Pekný deň.
  Marta♥

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT