ByMyyní akvarelové workshopy

pondělí 17. června 2019
ByMyyní workshopy nikomu z vás jistě neunikly, stejně jako ten sobotní ostravský, který jsem měla možnost absolvovat také. Nalejme si čistého vína, zručností neoplývám, proto jsem neměla přílišná očekávání, ať nejsem moc zklamaná. Myyna však je obdařena neskutečnou trpělivostí a je velmi vnímavá paňčitelka. Byly chvíle, kdy jsem se chtěla rozbrečet, protože u malování přesně víte, jak to má vypadat a jak to chcete, ale mozek a ruka, která táhne štětcem nejsou v souladu a já to začala vzdávat...záchrana i povzbuzení přišla včas a já svůj květinový věneček domalovala. Kouzlo správného workshopu není v tom, jak povedené dílko si domů odnesete, ale hlavně v tom neodejít s pocitem, že jste největší nemehlo ever a že vás zážitek z malování nerozložil natolik, že už štětec nebudete nikdy chtít chytit do ruky! Kouzlo je správný člověk, který workshop citlivě vede. Já štětec znovu do ruky chytím a s radostí.

Děkuju, bylo to nej!♥  Všem vřele doporučuji účast.


Krásná práce úžasné paní Jarky z Kroměříže, se kterou se potkávám na workshopech u Soni a setkaly jsme se i tady!Adélky


Naše parta. Vpravo nahoře můj.

Moje "po olívovsku" vyjádřeno...

4 komentáře

 1. Za me krasa, taky by me to lakalo a presne ten samy "problem" mam taky, vim presne, jak by mel vypadat vysledek, ale ta ruka me k nemu ne a ne dovest:-(. M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já byla jak graf z EKG, nahoru dolů...nadšení, zoufalství. :D :D

   Vymazat
 2. Jeee, díky moc! Bylo to skvělý, i když to byla doslova sauna. :))))
  Díky, díky, díky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak třeba se mi tím vypařil nějaký ten tuk.....:D :D :D a hlavně soustředěním jsem jistě spálila miliardu kalorek. :)))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT