Design Like Victoria

pondělí 6. srpna 2012
Hledala jsem pro Vás zajímavý interiér a narazila na tento. Zaujal mě hlavně pracovní stůl, který je vyřešen tak elegantně, že na mě působí zároveň jako toaletní stolek. Pracovní kout teď řešíme i my doma, proto je pro mě toto téma aktuální.


Zároveň mě v článku upoutalo pět rad "Design Like Victoria", kterými je dobré se řídit při dekorování bytu. Rada čtvrtá je pro mě zbytečná, tu bych vypustila a omezila se pouze na první tři a tu poslední. Opravdu mi mluví z duše.1. Výrazná grafika nebo tapety v malém prostoru, toho jsem se vždycky trochu bála, a spíš jsem měla opačný názor, který teď měním. Moc se mi to líbí. 2. - 3. Listovat časopisy a inspirovat se ve starožitnostech, a potom brouzdat po internetových aukcích a hledat vybrané lahůdky za menší ceny je moje vášeň :). Tolik krásných věcí najdete u nás na Fler.cz nebo na zahraničním Etsy.com, a většinou stojí zlomek toho, než to, co jste zahlédli v nějakém luxusním obchodě.


Radu č. 5 si nechám vytetovat na předloktí, aby mě vždycky krotila, když zas budu bezhlavě utrácet za vše, co "bezpodmínečně musím mít" a "nemůžu bez toho být"!


5 komentářů

 1. Moc pěkný článek na pondělní rozjezd, rady už mám uložené :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :), jsem zvědavá na zavedení rad v praxi ;))

   Vymazat
 2. Prvy\ obrazok nadherny! Taku pracovnu by som brala! My ju mame ladenu skor do tmaveho dreva a bolo by to uz nacase zmenit :-) Adika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To chápu :). Jen jednou jsme si zařídili pokoj tmavým nábytkem a opět jsme se vrátili k bílému :))). Přesto má i tmavý nábytek šmrnc a kouzlo ;), jen já v něm nějak neumím fungovat :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT