Leather

neděle 16. září 2012
Líbí se mi kůže a kožešiny v interiéru. Už delší dobu pomrkávám v IKEA po téhle a této...ale já se neumím smířit s představou, že bych po nich šlapala nebo si na ně sedla. Vadí mi, že kvůli tomu někdo umřel. Nefandím náhražkám, ale v tomhle jsem si jistá. Chci "umělou"! V IKEA mi udělali radost a museli to vědět, ovčí už umělá je, tady, a ještě stojí čtvrtinu. Dám si ji na svou nejmilejší pracovní židli!

Butterfly chairs sluší taktéž ;)...


via

Dnes se vidím pod dekou s čajem, protože jsem nemocná. Vám přeji co nejhezčí a zdravou neděli!

10 komentářů

 1. Taky jsem nějaká nastydlá , oslavím to čajem , ležením a učením ! ;) :)

  gabulka-lovelygirl.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Tak já s tím problém nemám, pocházím s myslivecké rodiny, takže od mala jsem si hrála na kůži z divočáka, u babičky všude na zdi visí trofeje srnců, jelenů a muflonů, takže kůže nebo kožešina ze zvířat mi nevadí a v interiéru se mi moc líbí. Doma mám ovčí kůži na židli u kosmetického stolku, aby mě ráno když se upravuju nestudil zadek :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Závidím ty parůžky, kterých musíte mít spoustu! :)

   Vymazat
 3. Dobré spojení- kožešinka a Vitra :-)
  Brzy se uzdrav !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Si myslím, poněvadž začíná pěkně studit :)!
   Děkuji, pa!
   :)

   Vymazat
 4. Milá Olivo, ani nevíš jakou jsi mi udělala radost! Taky už dlouho chodím v IKEA kolem ovčích kůží (pač tady je mají prostě nejlevnější a hezké), ale i mě od nákupu odrazovala etická otázka. Musím se na ně jet podívat, protože podložit si něčím huňatým křeslo na zimní večery je moc lákavé. Díky za návštěvu na blogu, pro Olivy mám slabost (můj syn Oliver je toho důkazem .) Hezký týden!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mám radost, že máš radost! :) Pro olivy já mám obrovskou slabost a pro všechno co je z oliv, jsem naprostý fanatik :). A musím ti říct, žes synovi vybrala opravdu úžasné jméno :).

   Pěkný den a děkuji za komentář! :))

   Vymazat
 5. My máme pravou ovčí pod stolem, aby nás nezebaly v zimě nohy ( kachle a přízemní byt), byl to dárek a jsme za ni radi. Přemýšlím o kožešinovém kabátu, láká mě jak hřeje, ale zábrany fakt mám. Jsem zvedava sama na sebe, jak se rozhodnu.
  Ať se ti brzy ulevi :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych asi potřebovala vědět, že ovečka už byla stará a nemocná, ale z takových se asi kožíšky nedělají....takže tak, no.

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa