Red

středa 26. prosince 2012
Červená barva nepatří mezi mé oblíbené (miluju ji pouze u laků na nehty) a v interiéru už vůbec. Ale tato kuchyň mě naprosto okouzlila. Červená je použita pouze v doplňcích a krásně doplňuje všudypřítomnou bílou. Působí zároveň krásně vánočně. Jasně vidím, že výběr zelené výmalby v mé kuchyni byla špatná volba. Příště budu barvy aplikovat pouze za pomocí doplňků, které pak můžu kdykoliv obměnit...10 komentářů

 1. s cervenou jsem na tom stejne, ale tohle je fakt moc hezky:)

  http://sienastyle.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat
 2. Taky nemusím červenou v interiéru, ale tady se mi moc líbí. Monika

  OdpovědětVymazat
 3. Si pamatuju, jako malá holka když jsem k vám chodivala na návštěvu, že jste měly se segrou pokojicek v bílé barvě s červenými doplňky ;) tyhle fotky mi ho připomínají ;))

  OdpovědětVymazat
 4. Zlatí, ahoj, s tou zelenou máš pravdu, já měla zeleně vymalovanou kuchyň X let, do toho vanilkovou linku a už se mi tam žádná jiná barva "nevešla", teď mám kuchyň takovou - čokoládovou (jen 2 stěny), vanilková ji pěkně doplňuje, ale pak už jen a jen bílá.
  Mmch, docela dlouho jsem studovala fotku č. 2, moc se mi líbil ten nápis na noze stolu - až jsem srolovala dolů a všimla si, že je to tam uměle dodáno :-) já fakt budu blond ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Líbí se mi formulace o tom, že se jiná barva "nevešla". Velmi výstižné! :)) Jinak s blond barvou, mám také humornou historku, vlastní! :))

   Vymazat
 5. Tam se chci přestěhovat, JEŠTĚ DNES!!!
  Objevila jsem Tvůj krásný blog a odteď klikám denně, protože tady to je fakt úžasnééééééééééé :o).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-))), to je tak milé! :) Děkuji za návštěvu a skvělý komentář! :) Já jsem taky tvoje čtenářka :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT