Black&white

neděle 3. února 2013
Moje láska, černobílá láska. Po výplatě mažem koupit pohovku. Po roce a půl bydlení verze číslo 159. Ano, ano, dvě pohovky. Na co dvě, se nehnem... Tak pohovku a dvě křesla? A co kdybychom měli čtyři křesla, ta dvě retro co máme a dvě butterfly (až našetříme)? Hele, ale myslím, že ležet u telky má někdy taky něco do sebe a v křesle se moc ležet nedá. Tak jo, koupíme pohovku! Vleze se?

Včera šílený přesun nábytku a opět bylo nutno použít nejhnusnější nářadí na světě, vrtačku. Řve to a ještě dělá bordel! No prostě místo na pohovku máme .) a já už jí koupila pár polštářů, aby se k nám víc těšila. Dnes jí pojedu do IKEA pohladit a říct, že už se na ni těšíme!

16 komentářů

 1. Takové dilema jsem měla nedávno... Nakonec zvítězila jen pohovka. to povalování u televize je dobré :-) hezkou neděli! Monika

  OdpovědětVymazat
 2. Polštářky jsou krásné a povalování na pohovce u telky taky - občas:-)) a kterápak pohovka u vás zvítězila - šedá??:-)) A ještě k předchozímu příspěvku-kytici na víkend taky kupuji a ta tvoje bílá tulipánová je opravdu krásná jak pro nevěstu:-)) hezkou neděli

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bílá KLIPPAN :), už se těším na Edovy tlapky! Ale má snímatelný potah, tak snad to bude OK! :)

   Vymazat
 3. Olivka, ďakujem i aj ja za návštevu na mojom blogu. Máme spoločnú lásku čiernu a bielu. Už sa teším na foto novej sedačky. Andrea

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. I jááá se těším. Jak to nemám ve zvyku, strávím víkend u televize a v leže! :))

   Vymazat
 4. Jůů, líbí!!! Na křeslo butterfly si taky dělám zálusk, nejdrive se však musíme přestěhovat. A taky proto, aby k nám mohla dorazit vzácná návštěva ;-))

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné, tak pozdravujte v mém druhém domově - Ikea :-). Jinak my stěhujeme nábytek asi tak každých 14 dní, stále to není ono a asi nikdy nebude v malém bytě, třeba jednou...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že nejsme sami co neustále posouvají, přesouvají a žijí v naději, že si tak ušetří pět centimetrů navíc :D. Děkuji za návštěvu! :)

   Vymazat
 6. Cerna a bila je super! Mam ji cim dal tim vic rada... HODNE rada. :) xxxx

  OdpovědětVymazat
 7. Přečetla jsem si komentáře výše, všecko vygooglila - abych jako věděla, o čem je tady řeč ... :o).
  Taky se těším, spolu s tebou ... taktéž máme bílý gaučík ... nu ... chce to jen čistotné návštěvy a čistotné dítě ... nic víc :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že ve vztahu k bílé pohovce budu velmi hysterická! :D My máme velké štěstí na rozlité červené víno a psa vyběhnuvšího ze sprcháče v naprosto nestřeženém okamžiku! :)))
   Roso, co říkáš na křesla butterfly?? :)

   Vymazat
  2. Na mě jsou ti motýli příliš trendy! Nevím, neseděla jsem v nich - sedí se hezky?
   Moje křeslo-srdeční záležitost je buď http://www.prague-art.cz/katalog/autori/41-jindrich-halabala/100-modernisticke-kreslo-h-269/ nebo http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50243483/ ... :o)

   Vymazat
  3. Oba tví favorité jsou opravdové skvosty! :) A na butterly se mi hlavně hezky kouká. Byla to láska na první pohled, stejně jako židle od Eamsových! :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT