Křišťál

čtvrtek 23. května 2013
Na nedělním výletě jsem si koupila křišťál. Už dlouho jsem nad ním uvažovala, ale nikdy nebyla správná velikost nebo byl moc vyumělkovaný. Křišťál má přispívat vlastnímu zdokonalení a prý pročišťuje tělesně i duševně. Také pomáhá při vnitřních a srdečních nemocech, celkově má příznivě působit na toho, kdo ho nosí. Nejsem žádný fanatický ezoterik, beru ho jako přívěsek a pokud na jeho příznivých účincích něco je, tak fajn. :) No, každopádně byl důvod opět využít neonově růžový provázek.10 komentářů

 1. Neonově růžový provázek s křišťálem působí na mě velice pozitivně... Tak to má účinky :-) Chci ho taky, je moc krásný. Hezký den, Olí!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moni, fakt, dnes jsem první den bez křitálu a mám šílenou migrénu :)))...se směju, ale do smíchu mi moc není. Pěkný den i Tobě!

   Vymazat
 2. Já jsem křišťálový kamínek jako přívěsek dostala na jedné tiskovce a dala ho Domi, pak jsme ho v rámci nějaké hry schovaly, aby ho nikdo neukrad.) a několik měsíců ho nemohly najít! Slibovala jsem jí, že koupíme jinej kamínek, ale ne, ona že ho musíme najít, že jinej nechce. A předevčírem jsme ho našly! To bylo radosti.) Tak pozor, ať ho někam pořádně neschováš.) a je moc krásný, obzvlášť s tou šňůrkou a v tý nádherný misce:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, Iri :). Já si jako malá taky velmi pečlivě schovávala "poklady", aby je nikdo nenašel...včetně mě :)

   Vymazat
 3. Mám rok jeden křišťálový kamínek, darovaný, o to cennější. Pomáhá. I po těch letech ...
  Tvůj úlovek je krásný !

  OdpovědětVymazat
 4. Úžasný a překrásně nafocený,
  jsem si zlomila ruku v zápěstí, jak jsem po něm okamžitě lačně sáhla do monitoru ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chceš to pofoukat nebo mám koupit křišťál jako odškodné! :-)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa