Graffiti

úterý 13. srpna 2013
Nevím, jak Vy, ale já graffity moc nemusím. Ovšem tohle graffiti ptáků, to je jiná.... Autorem je brazilský umělec Luis Seven Martins, přezdívkou L7m, který takto spojuje přírodu s městským uměním. Narodil se v roce 1988 a jeho první kontakt se spreji byl v jeho třinácti letech. Od té doby experimentoval a zkoušel nové kombinace s různými materiály jako tuš, latex, pastel a akryl. Luis také pracuje pro různé reklamní agentury, kulturní centra, školy a podobně . Každé z jeho děl je krásná kombinace něčeho elegantního a drsného zároveň!

10 komentářů

 1. na tohle se CHCI dívat na ulicích!

  OdpovědětVymazat
 2. Překrásný pták! To je umělecké dílo. Můj synovec byl ve třinácti taky graffitiumělec...ségra s ním měla dost problémy. Naštěstí dobrý a teď perlí v jiném oboru:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám s takovým tím "klasickým" graffiti dost problém. Většinou v tom nevidím to, co tím chtěl umělec říct a takové ty přiblblé stříkance zvlášť na historických budovách mě vážně přivádějí k šílenství. Ale věřím, že je mezi takovýma spousta šikovných a těm, co vážně mají vkus, styl a talent, by se měl dát prostor! Viz. ptáci nahoře :)

   Vymazat
 3. To už je snáď skôr grafika ako graffiti. Ja graffiti možem akorát tak na detskom ihrisku alebo športovom areále..tam tie ostré línie a cirkusové farby ako tak zvládam. Toto tu je moderné a pri tom to nestráca pointu, majú sa čo učiť tí "kvázi" sprejeri frajeri.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já myslím, že je to kouzlo :))), protože tohle prostě není možné ;)

   Vymazat
 4. Teda Jani, to je fakt překrásné!!! To je umění, líbí se mi, jak ty tvary rozevlaje. A upřímnou soustrast nad servisem, hmota se sice rozbila, ale vzpomínka zůstane navždy:-*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já vůbec nechápu, jak tohle někdo dokáže...sprejem! :) A Šári, děkuju! :*

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT