Únor

pondělí 3. února 2014
Tak to uteklo, už je únor. Každý měsíc v roce má jinou barvu. Leden je bílý, únor zase šedý. Jak vypadá?

Je to měsíc vlněných rukavic, teplých ponožek, horké kávy a kulichů! Z čepic mi elektrizují vlasy a v kombinaci s mou barvou vlasů vypadám, že jsem neustále připojena na napájení elektrickým proudem.

Taky měsíc přehlídky všech mých šedých svetrů a velikých beztvarých trik.

Měsíc krmení ptáků a pro mě taky boje s jedním sobeckým, lakomým kosem, který zabírá budku sýkorkám a dalším malým stvořením a nebojí se ani mého zběsilého bouchání na okno a musím ho chodit vyhánět až na balkon a ani tak nechce uletět!

....měsíc procházek, pohody a čekání na léto! :)

Měsíc, kdy má můj blog narozeniny, pokud má v roce ten osudný dvacátý devátý den! :) Krásný druhý měsíc tohoto roku Vám přeju!

10 komentářů

 1. Tys to napsala tak krásně, že ten únor snad začnu mít ráda.) Jinak k těmu mám takový postoj, že celý měsíc jen čekám, až přijde březen:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, Iri, si té pochvaly ta(áááá)k cením! :)

   Vymazat
 2. Mám to stejně jako Iri, únor nenávidím :)
  K nám občas přiletí naprosto monstrózní sojka, žádná taková ta roztomilá štěbetalka jak od Krakonoše, a vyplaší všechny sýkorky, co přišly na snídani/svačinu/oběd/svačinu/večeři. Ale asi chudák taky hlad, tak ji nechám. Ona zas rychle odletí, což ten Tvůj kosák asi nedělá.
  Mám málo svetrů... Hodně jich mám na kupě pro charitu a je mi blbý si to brát zpátky na sebe... Asi si budu muset nějaký koupit, nedá se nic dělat :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já to tak taky měla, únor s lednem hlavně přečkat. Jenomže jsem si pak vždycky vzpomněla na naší učitelku psychologie ze střední, která říkala, že furt všichni žijeme tím "až bude po písemce", "ať už jsou prázdniny", "po vánocích", "ještě 14 dní přečkat", že pak hrozně plýtváme časem a "přeskakujeme" dny. Tak jsem se zamyslela a zjistila, že mám tak málo času furt, že nemůžu "přeskakovat" a že i leden a únor MUSÍM brát v potaz! :D hawk! :D

   Vymazat
  2. Přesně tak se to taky snažím dělat, aby minimum času přišlo vniveč :)) Btw hezké slovo to "vniveč", myslím že jsem ho teď napsala poprvé :D :) K*

   Vymazat
  3. Správně! :)) A vniveč je super! :D

   Vymazat
 3. Únor miluju, protože je to předsíň jara :-) A zrovna teď koukám na azurovou oblohu (neva, že je pod nulou, s kávou a jarními prázdninami není co řešit ).
  Pusu !

  OdpovědětVymazat
 4. Šedá je nejlepší! Té není nikdy dost. Soudě podle mého šatníku i bydlení :-) Všechny fotky super! S.

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa