Se picnu...

sobota 28. června 2014
Milá Evo,

dovol mi Ti (my jsme si s Evou v mailu začly tykat, víte?) tímto z celého srdce poděkovat! Děkuji, že ses rozhodla vykompenzovat mé velké zklamání z výstavy věnované myslivosti. Musím upřímně napsat, že se Ti to více než povedlo. Děkuji Ti také za to, žes mě přesvědčila o tom, že ještě stále extistují lidé, kteří svou práci dělají s láskou, nadšením, odhodláním, dělají ji poctivě a precizně, protože pořád jsou na světě lidé, kteří to následně dokáží ocenit!
Muchlám si tady Tebou zaslaný katalog k výstavě, která se konala ve Vašem muzeu, tady, těším se, až si dnes nastříhám pexeso a s chutí si ho zahraju. Největší dík za Myslivcovu kuchařku, to bylo tak velké a TAK MILÉ překvapení, že to ani popsat nedokážu. Pištěla jsem radostí a trošku vyděsila klienty, kteří zrovna stáli nedaleko a možná se i báli o svůj život. Byla vidět úleva v jejich očích, když jsem svůj projev doprovodila také slovy "jéééé" a "ježiši, já mám radost" a taky "já se zblázním" (ona se ještě nezbláznila???).... Celý víkend si budu všechno hezky prohlížet a pročítat a radovat se.

Posílám ty nejsrdečnější pozdravy,
Tvoje OlivkaTakže Eva, nejen že je má čtenářka, což už samo o sobě je ta největší odměna světa, ale ještě mě takto překvapí!
Děkuju Vám všem, co mě čtete a chodíte a komentujete. Ta euforie z toho všeho se opravdu vyjádřit nedá. Je to od Vás nesmírně vesmírně milé! Mám Vás fakt ráda a ráda Vám píšu!

2 komentáře

  1. Milá Olivko, mám radost, že máš radost...však ty mi jí taky každý den svým blogem děláš.
    Lovu zdar! E.

    OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

ZOOT

ZOOT

NOTINO

NOTINO