Ranní mlha

neděle 15. března 2015
Hrozně, hrozně moc ráda dostávám dárky. Voňavě úplně nejvíc. A právě teď nám celý byt provoněla úžasná svíčka s naprosto snovým jménem Morning Mist od GANT, kterou jsem dostala od kamarádky. Bytové doplňky GANT jsou pro mě ztělesněním vkusu, elegance a dokonalého designu. Mám ráda takové ty "ťipťop" věci dotažené do posledního detailu. Tuto vlastnost jsem zdědila zřejmě po svém dědovi. Jsem za to ráda, ale jsou taky chvíle, kdy bych se bez této možná až posedlosti, ráda obešla.
Každopádně já při nejbližší cestě do Prahy hodlám vzít útokem prodejnu v Palladiu, kde je už k dostání jejich nová jarní Home kolekce. Zatím se kochám fotkama a sepisuju wish list. Nevím, jak to máte Vy, ale pro mě se výrobky nafocené v interiérech stávají o tisíc procent víc neodolatelnými, než když je třeba konkrétní věc vyfocena jen na bílém pozadí a jejich fotky vážně stojí za to. 
Umřu, tak nádherně voní. Když jsem ji rozbalila, měla jsem v ní zabořený nos dobrých deset minut a teď kolem ní schválně přecházím, abych rozvířila vzduch.  
  

 


10 komentářů

 1. Ahoooj Oli,krásnej dopněk v krásné barvě a určitě i tak voní,jak píšeš....i ty hodinky hmmm....nádherné stránky,moooc ráda chodím koukat s kávičkou...krásnou neděli.....Jitka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, to je pro mě ta největší odměna za psaní!!! Krásnou neděli, Jitko! :)

   Vymazat
 2. Nejen bytové doplňky Gant jsou ztělesněním vkusu, miluju jejich hadříky a košile ze všeho nejvíc. Svíčku Ti teda rozhodně závidím, protože z Gant Home zatím nic nemám, ale co není může být :-) Hodinky už jsem viděla na istagramu a jsou taky supr trupr a lampička jakbysmet. Máš to vytuněný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Baru, děkuju!! Potěšilas! Já jsem zas ve skluzu s těma košilem :)

   Vymazat
 3. Zrovna tuhle lampu si teď donesli naši domů:). L.

  OdpovědětVymazat
 4. wow, love the photos!!

  OdpovědětVymazat
 5. ako vonia, prosím? sladko, čerstvo, čisto, alebo...?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Voní mi citrusově svěže, hrozně moc mi připomíná od Moschina I love love nebo D&G BlueLight jestli víš, jak tyhle parfémy voní. :))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT