Krásky

úterý 12. května 2015
Milá Ivone,

z celého srdce děkuji! ♥

Olív
....
Těšila jsem se na ně jako na ježíška. A to hned dvakrát. Poprvé, když se vůbec objevil příslib, že snad jednou budou k prodeji. Podruhé, když se tak stalo a já je okamžitě objednala. Včera dorazily a já se samým štěstím zajíkala. Těšila jsem se, až je doma rozbalím. V práci ne, mohla bych je pomačkat nebo umazat. Bylo to k nevydržení. Doma jsem pak na ně dlouho dobu koukala a kochala se tou nádherou. Tolik mě těší, že je mám a teď samou radostí nevím, jestli si je pověsíme do ložnice, kde buduju novou obrázkovou galerii, nebo do obývacího pokoje nad pohovku, protože růžové kvítky by s růžovou v obýváku ladily. Všechna tato krása je dílem Ivony Knechtlové. Doporučuji také její blog, instagram nebo facebook. Obrázky si pak  můžete koupit na Fleru, tady. © by oliv

PS: Nevíte někdo, prosím, co to dělá blogger s fotkama (a jak tomu předcházet?), že v článku mají úplně jiné barvy a jas??

13 komentářů

 1. Musíš je převést do formátu PNG a bude vše ok :-) Jinak Ivonu sleduji právě díky tobě a číhám na sítotiskové tričko od ní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, pani! :))

   PS: Číhej, taky číhám! .) :))

   Vymazat
  2. Tak dej echo, kdyby mi to náhodou uniklo :-))) Díky!

   Vymazat
 2. Díky Olív, bylo mi potěšením ♥

  OdpovědětVymazat
 3. Je to krásné, děkuju za tip =)

  A ty fotky a blogger, jak píše Barbora výše, převést do PNG ;)

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 4. Olívko, Ivone znám z Fleru a nakupuji u ní náušnice a náhrdelníky. To, že má svůj vlastní blog, vím až teď díky Tobě. Díky a užívej krásných obrázků :-)

  Hezký den A.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem ráda, že jsem taky něčím mohla přispět! :)) Pěkný den přeji, Aničko! :)

   Vymazat
 5. Ty kresby jsou nádherné! Přesně se k tobě hodí, aspoň, jak já si tě představuju :) Jako ta holka s baretkou jenom krátkovlasá ;)

  Co se týče změny barvy, taky to může být nastavením v Google+, že jakoby všechny fotky trochu zešednou. Musíš jít na svůj Google+ profil, nastavení a tam někde je funkce "Automaticky upravit fotografie" nebo tak něco. Tak musíš zvolit NE, jinak to hází přes všechny fotky jakýsi podivný filtr. Ale možná je to jen tím PNG :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi nejmilejší! Děkuju mockrát a to nastavení jsem teda vypla, tak snad to zabere! :))

   Vymazat
 6. Krásné kresby, moc! :))
  Jak píše Barb, taky mi pomohlo vypnout v profilu automatické úpravy od googlu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem ráda, že se líbí! Díky díky za dobré rady! :))

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa