Monochrome Home

čtvrtek 28. května 2015
Téměř dvě sta voňavých stránek plných nádherných fotografií originálního bydlení. Před pár týdny jsme ji zahlédla na instagramu a věděla, že ji musím mít. Je dokonalá. Kdo rád listuje v knihách zaměřených na bydlení a design, přijde si na své. Vy víte, jak moc jsem závislá na pinterestu a ukládání obrázků. Povím Vám, kam se hrabe pinterest. Zalézt si do postele a listovat v knížce, to je teprve ten správný požitek. Jsou chvíle, kdy už se na monitor nechci dívat, knížka ta se ale nikdy neomrzí. Kupovala jsem u Arara.

PS: A jako bonus si hezky potrénuji angličtinu.

 16 komentářů

 1. Oli, ty válíš! Krásně nafoceno a fotky v knížce vypadají taky lákavě. Tak jsem zvědavá, co text.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem se tak včera zase probudila v pět a bylo dost světla, tak jsem si řekla, že využiju čas. U nás už je od víkendu celodenní tma, po příchodu z práce focení nehrozí! Děkuji moc!! :-* :))

   Vymazat
 2. Vypadá skvostně, knížka i lampička :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Odpovědi
  1. Děkuji!! :) Ta lampa je stará jak Metuzalém a já se hrozně styděla za ten zažloutlý kabel, ani jsem to sem nechtěla dávat. :D Chci ho vyměnit za textilní, tento je původní.

   Vymazat
 4. Lampička a tá sivá na ráme,milujem !

  OdpovědětVymazat
 5. :) skvělý tip. Lampička the best!
  Martina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koukám, že lampička je v hlavní roli! Jsem ráda :)

   Vymazat
 6. Díky za tip na krásnou knížku! Zrovna před pár dny jsem se rozhodla založit konečně mou norskou knihovnu, tak jsem nadšená z každého tipu! Prvně teda musím pořídit nějakou knihovničku :) Pořád jsem si říkala, sakra, nemáme místo na knihovnu, nesmíme vrtat, takže žádná polička. Pak jsem si ale říkala, nevzdávat se! Takže pro začátek možná pořídím jen nějaké dřevěné bedny nebo noční stolek, kam vejde knížek možná 20, ale lepší než nic! Máš nějaký nápad Olí, nenarazila jsi na něco krásného?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Narazila, na představu přestěhovat se do většího! :D Protože já bez knih bydlet neumím a s nima se nikam nevejdu. Nemám pro ně důstojné místo a vadí mi to! Veřejná knihovna pro mě taky nic neřeší, protože když se mi knížka líbí, musím ji mít, nestačí mi si ji jenom přečíst! :D Jednou budu mít ale knihovny od podlahy ke stropu, ne moc hluboké, tak akorát na knížku a bude to ta nejlepší výmalbotapeta na světě! :)

   Vymazat
 7. I když sjíždím instagram, pinterest atd není nad krásnou novou voňavou knížku plnou inspirace :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

ZOOT

ZOOT