Hraju si

neděle 20. září 2015
Když potřebuju ulevit mozku, hraju si na umění. Někdy je fajn nic neumět, nemůžete být zklamaní výsledkem. Můžete být maximálně mile překvapeni. Hlava čistá a dva si zarámuju. 

Koupila jsem si v týdnu v Lidlu štětce a blok, instagramoví přátelé vědí :), jen barvy byly vyprodané. Na víkend jsme pryč a jediné co jsem tady našla je černý inkoust. Stačil. S barvama to já stejně moc neumím, ale zkusím, příště.

Bavilo mě, že nemusím hlídat kaňky, na ty já trpím od mala. Taky jsem vždycky hrozně přetahovala. Takže, co mi nepropilo skrz, to jsem nechtíc cákla, ale mně se to tak líbí. Mám jednu památnou větu z kurzu paličkování. Paní lektorka říkala "Dámy, a když se spletete, tak je to vzorek! Jasný? Prostě to tam patří!", takže tak. Hlavní je, že účel mé patlání splnilo. Hlava má o pět kilo méně starostí. :)


Toto byl trapný pokus o pampelišky... :D :D :D10 komentářů

 1. Jani, ty jsi ale tak sikovna, vsestranna umelkyne;-) Ne, vazne- krasne, uz se tesim az je zaramujes a povesis a ukazes!
  Mej se krasne:-)
  Pa T.

  OdpovědětVymazat
 2. Jani, já si taky takhle blbnu... požívám černou temperu od Anni, ten inkoust bude určitě mnohem lepší.... krásné! pa In.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem antitempera, neumím to s něma. Jdu cestou nejmenšího odporu. :))) Děkuju, In <3

   Vymazat
 3. Ježiš, to je super! Hned mám chuť běžet někam pro inkoust (štětce by se tu nějaké našly). A "trapné" pampelišky se mi líbí úplně nejvíc!!!
  V.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já děkuju, trapné pampelišky děkujou....mám radost!! :)

   Vymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT

ZOOT