Čím obohatit galerii

úterý 2. února 2016
Vybírám si nové obrázky do své galerie. Ráda bych ji rozšířila. Chci totiž, aby byla opravdu přes celou zeď. Váhám však mezi fotkama a ilustracema/reprodukcema. Fotky v její současné verzi prozatím nejsou a tak nechci kompozici galerie moc narušit.

Tady jsou prozatím mé tipy z posters.cz, The Poster Club a Nordic Day.

1 | 21 | 2

1 | 2


1 | 2

1 | 2


Jaké jsou Vaše domácí galerie? Máte je? Kombinujete fotky s obrázkama?

4 komentáře

  1. Galerii máme a je to super věc! Utěšeně se rozrůstá dál a dál a já se děsím, co bude, až nám dojde zeď:-). Vzniká úplně neplánovaně. Podle toho, který skvost je zrovna třeba pověsit. Kombinuju v ní "hrušky s jabkama", originální grafiku od Daniely Benešové (na její práce mrkni, ty by se Ti mohly líbit) za státnice, pak knižní obálku, pak svatební oznámení, pak mapu, pak obrázky od maminky, pak modrotiskové panenky, atd., atd. ...:-). Takže fotky, kresby, grafiky, já bych tam nacpala všechno...:-). P.

    OdpovědětVymazat
  2. Ja zbieram rucne malovane obrazky z roznych kutov sveta. Su v roznych drevenych ramikoch. Uz je plna stena, asi musim skoncit. Este jeden stvorcovy maly obrazok. Okrem poslednych dvoch fotiek, by som dala hociktory z tych co si dala na blog.

    OdpovědětVymazat
  3. za mňa rozhodne tie prvé dve fotky (paríž ja môžem vždy :) ) + tá baletka, je nádherná. inak som tiež za miešanie hrušiek s jablkami, väčšinou tak nečakane vzniknú tie najlepšie kombinácie :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

Baťa