Ema Mamisu

středa 12. října 2016
Odškrtnuto. Je úžasné, že obchůdky, které jsem toužila navštívit a měla doteď jen poznačené v notesu, konečně opravdu obrážím. Jeden z nich je obchod a ateliér Ema Mamisu. Jsem věrná zákaznice a objednávám z Fler. Živě však všechnu tu krásu vidět je o moc větší zážitek. Lokalita Letná. .) Obchod zdobí nejen krásné porcelánové a keramické výrobky, ale také něžné obrázky Markéty tvořící pod značkou By Myyna.

Já si dala s holkama rande. Z práce vyrazila dřív, abych si s něma užila co nejvíc času. Já se však tolik kochala Prahou, až jsem zapomněla vystoupit z tramvaje (k velkému nepochopení všech "Vždyť to přeci na těch zastávkách hlasí????" ....mně naskočilo jen "Pane doktore, vy jste se zase kochal"....). No pěšky to bylo 3,4 km, ale nějakým osmým smyslem jsem našla zkratky a podle aktuálního postavení Slunce jsem to stáhla na trasu, kterou jsem zvládla za cca 15 minut (jo, ok, chvílema běžela jsem....). I tak jsem si úžasné odpoledne užila.

Díky holky! <3

6 komentářů

 1. Jejda,už nemáte v oblíbených Rosu Mitnik.Ale přibyla Mynna,těším se.Ajka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Můj výběr se generuje nejen podle toho, které blogy navštěvuji a čtu, ale také jak často přispívají jejich pisatelé. Myynu sleduji již několik let. Možná je to tím, že Rosa už nemá svůj blog na bloggeru, jako máme my ostatní...nevím, až tak "ajtý" zdatná nejsem. :)

   Vymazat
 2. Pro mísu už se k Emě taky nějaký ten pátek chystám, tak že bych se tam už konečně vypravila? Zatím jsem jen nakukovala přes výlohu... Díky za report a připomenutí!

  OdpovědětVymazat
 3. Jeeee, to je bezva! Bylo to milé odpoledne ;). Díky!

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře!

NOTINO

NOTINO

ZOOT